DIVERSEN

 | 

Kantinedienst


Op deze pagina vindt u het rooster van de kantinediensten op de zondagen en de donderdagavonden voor het seizoen 2018-2019 zoals dit door de leden van de barcommissie is opgesteld. Lees ook de belangrijke mededelingen van de barcommissie onderaan deze pagina.



-  ROOSTER KANTINEDIENSTEN ZONDAGEN SEIZOEN 2018-2019  -
|  Openen  | |  Ochtend  | |  Middag  | |  Koffie  | |  Avond  |
Zondag 02 september 2018 (bekerprogramma)
 09:45 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Niels Paters
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Kevin Siroen
 Nick Nijsten
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:30 - 19:00 uur
 Kevin Siroen
 Nick Nijsten
 (opruim./schoon.)
Zondag 09 september 2018 (bekerprogramma)
 09:45 uur
 Cor van Boekel
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Dirk van Spijk
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Joris Sprengers
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 16 september 2018 (bekerprogramma)
 09:45 uur
 Eric van Boekel
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Bram Driessen
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Sjors Cuppen
 Gijs v. Kollenburg
 
 15:00 - 15:30 uur
 Paulien Jans
 Noa van Spijk
 
 18:30 - 19:00 uur
 Sjors Cuppen
 Gijs v. Kollenburg
 (opruim./schoon.)
Zondag 23 september 2018 (wedstrijdronde 1)
 09:45 uur
 Wim Linders
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Erik Barten
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Michel Hendriks
 Bart van Leur
 
 15:00 - 15:30 uur
 Anne Hendriks
 Floor van Spijk
 
 18:30 - 19:00 uur
 Michel Hendriks
 Bart van Leur
 (opruim./schoon.)
Zondag 30 september 2018 (wedstrijdronde 2)
 09:45 uur
 Jos v/d Heijden
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Hans van Houtum
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Roel ten Haaf
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 07 oktober 2018 (wedstrijdronde 3)
 10:15 uur
 Cor van Boekel
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Pieter van Bommel
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Ivo Oppers
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 14 oktober 2018 (wedstrijdronde 4)
 09:45 uur
 Marinho de Kleijn
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Guido Sprengers
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Silvo Lemmers
 Bart Bulkens
 
 15:00 - 15:30 uur
 Demi Verheugen
 Susanne den Brok
 
 18:30 - 19:00 uur
 Silvo Lemmers
 Bart Bulkens
 (opruim./schoon.)
Zondag 21 oktober 2018 (wedstrijdronde 5 (alleen Gassel 1))
 13:00 uur
 Noud Strik
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 
 
 
 13:00 - 18:30 uur
 Cas van Spijk
 Bart van Spijk
 
 15:00 - 15:30 uur
 Shalina Thoonen
 Anouk van Thiel
 
 18:30 - 19:00 uur
 Cas van Spijk
 Bart van Spijk
 (opruim./schoon.)
Zondag 28 oktober 2018 (wedstrijdr. 6 Gassel 1 / wedstrijdr. 5 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Joris van Raaij
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Bart Meijer
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 04 november 2018 (wedstrijdr. 7 Gassel 1 / wedstrijdr. 6 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Hans Peters
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Ramon v/d Venne
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Kenny Borgers
 Broos Meijs
 
 15:00 - 15:30 uur
 Janneke Raemak.
 Sanne Daemen
 
 18:30 - 19:00 uur
 Kenny Borgers
 Broos Meijs
 (opruim./schoon.)
Zondag 11 november 2018 (wedstrijdr. 7 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:30 - 19:00 uur
 
 
 )
Zondag 18 november 2018 (wedstrijdronde 8)
 10:15 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Rik van der Loop
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Riny v/d Venne
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 25 november 2018 (wedstrijdronde 9)
 09:45 uur
 Maur. v. Deventer
 
 
 09:45 - 13:15 uur
 Paul Cornelissen
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 George Zon-Br.
 Rik van Uhm
 
 15:00 - 15:30 uur
 Lieke van Thiel
 Anouk Bongers
 
 18:30 - 19:00 uur
 George Zon-Br.
 Rik van Uhm
 (opruim./schoon.)
Zondag 02 december 2018 (wedstrijdronde 10)
 10:15 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Cas van Houtum
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Tom Broers
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 09 december 2018 (wedstrijdronde 11)
 09:45 uur
 Wim Linders
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Cas van Houtum
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Niels Driessen
 Lars Huisman
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 Maike Arts
 Shalina Thoonen
 18:30 - 19:00 uur
 Niels Driessen
 Lars Huisman
 (opruim./schoon.)
Zondag 16 december 2018 (wedstrijdronde 12 (alleen uitduel Gassel 1))
 13:00 uur
 Noud Strik
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 20 januari 2019 (wedstrijdronde 13 (alleen thuisduel Gassel 1))
 13:00 uur
 Noud Strik
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Bart Meijer
 Roel ten Haaf
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 Bart Meijer
 Roel ten Haaf
 (opruim./schoon.)
Zondag 27 januari 2019 (wedstrijdronde 14 (alleen uitduel Gassel 1))
 13:00 uur
 Noud Strik
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 03 februari 2019 (wedstrijdronde 15 (alleen thuisduel Gassel 1))
 13:00 uur
 Noud Strik
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Demi Verheugen
 Janneke Raemak.
 
 15:00 - 15:30 uur
 Anouk van Thiel
 Floor van Spijk
 
 17:00 - 19:00 uur
 Demi Verheugen
 Janneke Raemak.
 (opruim./schoon.)
Zondag 10 februari 2019 (wedstrijdr. 16 Gassel 1 / wedstrijdr. 12 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Hans Peters
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Dirk van Spijk
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Kevin Siroen
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 17 februari 2019 (wedstrijdr. 17 Gassel 1 / wedstrijdr. 13 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Cor van Boekel
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Bram Driessen
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Bart Loeffen
 Johan Jaspers
 
 15:00 - 15:30 uur
 Lieke van Thiel
 Sanne Daemen
 
 18:30 - 19:00 uur
 Bart Loeffen
 Johan Jaspers
 (opruim./schoon.)
Zondag 24 februari 2019 (wedstrijdr. 18 Gassel 1 / wedstrijdr. 14 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Erik Barten
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Nick Nijsten
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 17 maart 2019 (wedstrijdr. 19 Gassel 1 / wedstrijdr. 15 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Eric van Boekel
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Pieter van Bommel
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Peter Goossens
 Arthur Rikken
 
 15:00 - 15:30 uur
 Maike Arts
 Marieke v. Bomm.
 
 18:30 - 19:00 uur
 Peter Goossens
 Arthur Rikken
 (opruim./schoon.)
Zondag 24 maart 2019 (wedstrijdr. 20 Gassel 1 / wedstrijdr. 16 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Guido Sprengers
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Rik van Uhm
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 07 april 2019 (wedstrijdr. 21 Gassel 1 / wedstrijdr. 17 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 Jos v/d Heijden
 
 
 10:15 - 13:15 uur
 Joris van Raaij
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Rob ten Haaf
 Tim Jaspers
 
 15:00 - 15:30 uur
 Shalina Thoonen
 Janneke Raemak.
 
 18:30 - 19:00 uur
 Rob ten Haaf
 Tim Jaspers
 (opruim./schoon.)
Zondag 14 april 2019 (wedstrijdr. 22 Gassel 1 / wedstrijdr. 18 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Maur. v. Deventer
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Ramon v/d Venne
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 George v/d Zon
 Brouwer
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Paaszondag 21 april 2019 (wedstrijdronde 23 (alleen thuisduel Gassel 1))
 13:00 uur
 Noud Strik
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 
 
 
 13:00 - 18:30 uur
 Riny v/d Venne
 Tom Broers
 
 15:00 - 15:30 uur
 Demi Verheugen
 Susanne den Brok
 
 18:30 - 19:00 uur
 Riny v/d Venne
 Tom Broers
 (opruim./schoon.)
Zondag 05 mei 19 (wedstrijdr. 19 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Cor van Boekel
 
 
 10:00 - 14:00 uur
 Rik van der Loop
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:30 - 19:00 uur
 
 
 
Zondag 12 mei 2019 (wedstrijdr. 24 Gassel 1 / wedstrijdr. 20 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 Eric van Boekel
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Paul Cornelissen
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Kenny Borgers
 Broos Meijs
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1
Zondag 19 mei 2019 (wedstrijdr. 25 Gassel 1 / wedstrijdr. 21 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Marinho de Kleijn
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Cas van Houtum
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Hans Peters
 Maurice Willems
 
 15:00 - 15:30 uur
 Paulien Jans
 Noa van Spijk
 
 vanaf 17:00 uur
 n.n.b.
 
 
Zondag 26 mei 2019 (wedstrijdr. 26 Gassel 1 / wedstrijdr. 22 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Hans van Houtum
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Niels Driessen
 Lars Huisman
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 17:00 - 19:00 uur
 In overleg met
 aanvoerder en
 leider Gassel 1


-  ROOSTER DONDERDAGAVONDEN SEIZOEN 2018-2019  -
|  Datum  | |  Barpersoneel  |
 16 augustus 2018  William de Kleijn
 23 augustus 2018  Dirk Vollenberg
 30 augustus 2018  Rob ten Haaf
 06 september 2018  Roel Strik
 13 september 2018  Don van de Wiel / Casper van Swam
 20 september 2018  Joris Eleuwarin / Max van Swam
 27 september 2018  Steef Vollenberg
 04 oktober 2018  Youri Arts
 11 oktober 2018  Roy van de Wiel
 18 oktober 2018  Chris Josemanders
 25 oktober 2018  Ted Wolfs
 01 november 2018  Rob Roefs
 08 november 2018  Pieter Roefs
 15 november 2018  Luuk van der Loop
 22 november 2018  Tim Jaspers
 29 november 2018  Remco van der Heijden
 06 december 2018  Ivo Oppers
 13 december 2018  Daan Arts / Jasper Eleuwarin
 20 december 2018  Speciaalbier avond
 03 januari 2019  Geen training
 10 januari 2019  Don van de Wiel / Casper van Swam
 17 januari 2019  Cas van Spijk
 24 januari 2019  Steef Vollenberg
 31 januari 2019  Joris Eleuwarin / Max van Swam
 07 februari 2019  Chris Josemanders
 14 februari 2019  Ted Wolfs
 21 februari 2019  Luuk van der Loop
 28 februari 2019  Sjors Cuppen
 07 maart 2019  Rob Roefs
 14 maart 2019  Joris Sprengers
 21 maart 2019  Bart Bulkens
 28 maart 2019  Remco van der Heijden
 04 april 2019  Gijs van Kollenburg
 11 april 2019  Bart van Spijk
 18 april 2019  Daan Arts / Jasper Eleuwarin
 25 april 2019  Dirk Verbruggen
 02 mei 2019  Roy van de Wiel
 09 mei 2019  Dirk Vollenberg
 16 mei 2019  Michel Hendriks
 23 mei 2019  Pieter Roefs
 30 mei 2019  Geen training i.v.m. Hemelvaart
 06 juni 2019  Youri Arts


Belangrijke mededelingen van de barcommissie


Mocht u onverhoopt toch niet kunnen op de dag dat u staat ingepland, dan dient u zelf voor een vervanger te zorgen door bijvoorbeeld met iemand te ruilen. U wordt vriendelijk verzocht William de Kleijn van de wijziging op de hoogte te stellen.

De barcommissie