DIVERSEN

 | 

Kantinedienst


Op deze pagina vindt u het rooster van de kantinediensten op de zondagen en de donderdagavonden voor het seizoen 2017-2018 zoals dit door de leden van de barcommissie is opgesteld. Lees ook de belangrijke mededelingen van de barcommissie onderaan deze pagina.



-  ROOSTER KANTINEDIENSTEN ZONDAGEN SEIZOEN 2017-2018  -
|  Openen  | |  Ochtend  | |  Middag  | |  Koffie  | |  Avond  |
Zondag 13 augustus 2017 (1e training)
 10:30 uur
 William de Kleijn
 
 
 11:00 - 14:00 uur
 Cor van Boekel
 Harrij de Kleijn
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zondag 20 augustus 2017 (oefenprogramma)
 09:45 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:00 - 14:00 uur
 Janneke Raemak.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dinsdag 29 augustus 2017 (oefenprogramma)
 18:15 uur
 Hans Peters
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 18:30 - 22:30 uur
 Jeroen v/d Heijden
 
 
Zondag 03 september 2017 (bekerprogramma)
 09:45 uur
 Noud Strik
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Niels Paters
 
 
 13:00 - 15:00 uur
 Kevin Siroen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zondag 10 september 2017 (bekerprogramma)
 10:00 uur
 Cor van Boekel
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Kevin Arts
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Joris Sprengers
 Roel ten Haaf
 
 15:00 - 15:30 uur
 Emmelie Centen
 Noa van Spijk
 
 18:30 - 19:00 uur
 Joris Sprengers
 Roel ten Haaf
 (opruim./schoon.)
Zondag 17 september 2017 (bekerprogramma)
 09:45 uur
 Eric van Boekel
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Bram Driessen
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Michel Hendriks
 Bart van Leur
 
 15:00 - 15:30 uur
 Paulien Jans
 Nena Wolfs
 
 18:30 - 19:00 uur
 Michel Hendriks
 Bart van Leur
 (opruim./schoon.)
Zondag 24 september 2017 (wedstrijdronde 1)
 09:45 uur
 Wim Linders
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Erik Barten
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Gijs v Kollenburg
 Sjors Cuppen
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Gijs v Kollenburg
 Sjors Cuppen
 (opruim./schoon.)
Zondag 01 oktober 2017 (wedstrijdronde 2)
 09:45 uur
 Jos v/d Heijden
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Rob ten Haaf
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Anouk van Thiel
 Demi Verheugen
 
 15:00 - 15:30 uur
 Anne Hendriks
 Floor van Spijk
 
 18:30 - 19:00 uur
 Anouk van Thiel
 Demi Verheugen
 (opruim./schoon.)
Zondag 08 oktober 2017 (wedstrijdronde 3)
 10:15 uur
 Cor van Boekel
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Joris van Bommel
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Ivo Oppers
 George v/d Zon-B.
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Ivo Oppers
 George v/d Zon-B.
 (opruim./schoon.)
Zondag 15 oktober 2017 (wedstrijdronde 4)
 09:45 uur
 Marinho de Kleijn
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Guido Sprengers
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Lieke van Thiel
 Maike Arts
 
 15:00 - 15:30 uur
 Paulien Raemak.
 Anouk Bongers
 
 18:30 - 19:00 uur
 Lieke van Thiel
 Maike Arts
 (opruim./schoon.)
Zondag 22 oktober 2017 (wedstrijdronde 5 (alleen Gassel 1))
 13:00 uur
 Noud Strik
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 
 
 
 13:30 - 18:30 uur
 Sten van de Broek
 Cas van Spijk
 
 15:00 - 15:30 uur
 Shalina Thoonen
 Marieke v. Bomm.
 
 18:30 - 19:00 uur
 Sten van de Broek
 Cas van Spijk
 (opruim./schoon.)
Zondag 29 oktober 2017 (wedstrijdr. 6 Gassel 1 / wedstrijdr. 5 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 Eric van Boekel
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Joris van Raaij
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Bjorn Celen
 Bart Meijer
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Bjorn Celen
 Bart Meijer
 (opruim./schoon.)
Zondag 05 november 2017 (wedstrijdr. 7 Gassel 1 / wedstrijdr. 6 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Hans Peters
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Ramon v/d Venne
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Kenny Borgers
 Broos Meijs
 
 15:00 - 15:30 uur
 Janneke Raemak.
 Sanne Daemen
 
 18:30 - 19:00 uur
 Kenny Borgers
 Broos Meijs
 (opruim./schoon.)
Zondag 19 november 2017 (wedstrijdronde 8)
 09:45 uur
 Cor van Boekel
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Rik van der Loop
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Lars Huisman
 Riny v/d Venne
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Lars Huisman
 Riny v/d Venne
 (opruim./schoon.)
Zondag 26 november 2017 (wedstrijdronde 9)
 09:45 uur
 Maur. v. Deventer
 
 
 09:45 - 13:00 uur
 Paul Cornelissen
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Bart van Spijk
 Steef Vollenberg
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Bart van Spijk
 Steef Vollenberg
 (opruim./schoon.)
Zondag 03 december 2017 (wedstrijdronde 10)
 10:15 uur
 Wim Linders
 
 
 10:15 - 13:15 uur
 Niels Paters
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Jarno Oppers
 Ryan Siroen
 
 15:00 - 15:30 uur
 Paulien Jans
 Noa van Spijk
 
 18:30 - 19:00 uur
 Jarno Oppers
 Ryan Siroen
 (opruim./schoon.)
Zondag 10 december 2017 (wedstrijdronde 11)
 09:45 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Bram Driessen
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Niels Driessen
 Nick Nijsten
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Niels Driessen
 Nick Nijsten
 (opruim./schoon.)
Zondag 17 december 2017 (wedstrijdronde 12 (alleen Gassel 1))
 13:00 uur
 Jos v/d Heijden
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Jerry Boeters
 Tom Broers
 
 15:00 - 15:30 uur
 Noa van Spijk
 Nena Wolfs
 
 18:30 - 19:00 uur
 Jerry Boeters
 Tom Broers
 (opruim./schoon.)
Zondag 28 januari 2018 (wedstrijdronde 13 (alleen uitwedstrijd Gassel 1))
 13:00 uur
 
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 
 
 
 13:30 - 18:30 uur
 
 
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:30 - 19:00 uur
 
 
 
Zondag 04 februari 2018 (wedstrijdronde 14 (alleen Gassel 1))
 13:00 uur
 Eric van Boekel
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 
 
 
 13:00 - 18:30 uur
 Joris Sprengers
 Roel ten Haaf
 
 15:00 - 15:30 uur
 Anne Hendriks
 Anouk Bongers
 
 18:30 - 19:00 uur
 Joris Sprengers
 Roel ten Haaf
 (opruim./schoon.)
Zondag 25 februari 2018 (wedstrijdr. 15 Gassel 1 / wedstrijdr. 12 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 Noud Strik
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Guido Sprengers
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Ivo Oppers
 Bjorn Celen
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Ivo Oppers
 Bjorn Celen
 (opruim./schoon.)
Zondag 04 maart 2018 (wedstrijdr. 16 Gassel 1 / wedstrijdr. 13 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Hans Peters
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Joris van Bommel
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Bart Loeffen
 Johan Jaspers
 
 15:00 - 15:30 uur
 Paulien Raemak.
 Shalina Thoonen
 
 18:30 - 19:00 uur
 Bart Loeffen
 Johan Jaspers
 (opruim./schoon.)
Zondag 11 maart 2018 (wedstrijdr. 17 Gassel 1 / wedstrijdr. 14 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 Cor van Boekel
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Ramon v/d Venne
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Silvo Lemmers
 Peter de Wit
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Silvo Lemmers
 Peter de Wit
 (opruim./schoon.)
Zondag 18 maart 2018 (wedstrijdr. 18 Gassel 1 / wedstrijdr. 15 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Maur. v. Deventer
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Roel Strik
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Arthur Rikken
 Peter Goossens
 
 15:00 - 15:30 uur
 Lieke van Thiel
 Sanne Daemen
 
 18:30 - 19:00 uur
 Arthur Rikken
 Peter Goossens
 (opruim./schoon.)
Zondag 25 maart 2018 (wedstrijdr. 19 Gassel 1 / wedstrijdr. 16 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Eric van Boekel
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Erik Barten
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Sander Verhallen
 Joland Thijssen
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Sander Verhallen
 Joland Thijssen
 (opruim./schoon.)
Eerste Paaszondag 01 april 2018 (wedstrijdronde 20 (alleen Gassel 1))
 13:00 uur
 Jos v/d Heijden
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 
 
 
 13:15 - 18:30 uur
 Jarno Oppers
 Luuk v/d Loop
 
 15:00 - 15:30 uur
 Anouk van Thiel
 Marieke v. Bomm.
 
 18:30 - 19:00 uur
 Jarno Oppers
 Luuk v/d Loop
 (opruim./schoon.)
Zondag 08 april 2018 (wedstrijdr. 21 Gassel 1 / wedstrijdr. 17 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 William de Kleijn
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Rik van der Loop
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Kevin Siroen
 Rob Roefs
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Kevin Siroen
 Rob Roefs
 (opruim./schoon.)
Zondag 15 april 2018 (wedstrijdr. 22 Gassel 1 / wedstrijdr. 18 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Maur. v. Deventer
 
 
 10:00 - 13:15 uur
 Joris van Raaij
 
 
 13:15 - 18:00 uur
 Youri Arts
 Mattijs van Spijk
 
 15:00 - 15:30 uur
 Michelle Verhaar.
 Emmelie Centen
 
 18:00 - 18:30 uur
 Youri Arts
 Mattijs van Spijk
 (opruim./schoon.)
Zondag 22 april 2018 (wedstrijdr. 23 Gassel 1 / wedstrijdr. 19 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 Cor van Boekel
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Hans van Houtum
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Edwin Hendriks
 Anton de Wit
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Edwin Hendriks
 Anton de Wit
 (opruim./schoon.)
Zondag 13 mei 2018 (wedstrijdr. 24 Gassel 1 / wedstrijdr. 20 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Eric van Boekel
 
 
 10:00 - 13:00 uur
 Rob ten Haaf
 
 
 13:15 - 18:00 uur
 Sten v/d Broek
 Dirk Vollenberg
 
 15:00 - 15:30 uur
 Demi Verheugen
 Janneke Raemak.
 
 18:00 - 18:30 uur
 Sten v/d Broek
 Dirk Vollenberg
 (opruim./schoon.)
Zondag 20 mei 2018 (wedstrijdr. 25 Gassel 1 / wedstrijdr. 21 Gassel 2 t/m VR1)
 09:45 uur
 Marinho de Kleijn
 
 
 09:45 - 13:15 uur
 Joris van Bommel
 
 
 13:00 - 18:00 uur
 Cas van Houtum
 Niek Vollenberg
 
 15:00 - 15:30 uur
 
 
 
 18:00 - 18:30 uur
 Cas van Houtum
 Niek Vollenberg
 (opruim./schoon.)
Zondag 27 mei 2018 (wedstrijdr. 26 Gassel 1 / wedstrijdr. 22 Gassel 2 t/m VR1)
 10:15 uur
 Noud Strik
 
 
 10:15 - 13:00 uur
 Bram Driessen
 
 
 13:15 - 18:00 uur
 Hans Peters
 Maurice Willems
 
 15:00 - 15:30 uur
 Maike Arts
 Marieke v. Bomm.
 
 vanaf 17:00 uur
 n.n.b.
 
 


-  ROOSTER DONDERDAGAVONDEN SEIZOEN 2017-2018  -
|  Datum  | |  Barpersoneel  |
 17 augustus 2017  Niek Vollenberg / Cas van Houtum
 24 augustus 2017  Sten van de Broek
 31 augustus 2017  Youri Arts
 07 september 2017  Hans van Houtum
 14 september 2017  Don van de Wiel / Casper van Swam
 21 september 2017  Kacper Broekman / Max van Swam
 28 september 2017  Steef Vollenberg
 05 oktober 2017  Ward Peeters / Pieter van Bommel
 12 oktober 2017  Roy van de Wiel
 19 oktober 2017  Jochem Baltussen / Chris Josemanders
 26 oktober 2017  Ted Wolfs
 02 november 2017  Dirk Verbruggen
 09 november 2017  Frank ten Haaf
 16 november 2017  Luuk van der Loop
 23 november 2017  Dirk van Spijk / Rens Rooyackers
 30 november 2017  Remco van der Heijden
 07 december 2017  Mattijs van Spijk
 14 december 2017  Sjors Cuppen
 21 december 2017  Daan Arts / Jasper Eleuwarin
 04 januari 2018  Jeroen van der Heijden
 11 januari 2018  Don van de Wiel / Casper van Swam
 18 januari 2018  Cas van Spijk
 25 januari 2018  Steef Vollenberg
 01 februari 2018  Kacper Broekman / Max van Swam
 08 februari 2018  Ryan Siroen
 15 februari 2018  Ted Wolfs
 22 februari 2018  Luuk van der Loop
 01 maart 2018  Ward Peeters / Pieter van Bommel
 08 maart 2018  Rob Roefs
 15 maart 2018  Bart Meijer
 22 maart 2018  Dirk van Spijk / Rens Rooyackers
 29 maart 2018  Remco van der Heijden
 05 april 2018  Gijs van Kollenburg
 12 april 2018  Bart van Spijk
 19 april 2018  Daan Arts / Jasper Eleuwarin
 26 april 2018  Dirk Verbruggen
 03 mei 2018  Roy van de Wiel
 10 mei 2018  Geen training i.v.m. Hemelvaart
 17 mei 2018  Michel Hendriks
 24 mei 2018  Mattijs van Spijk
 31 mei 2018  Hans van Houtum


Belangrijke mededelingen van de barcommissie


Mocht u onverhoopt toch niet kunnen op de dag dat u staat ingepland, dan dient u zelf voor een vervanger te zorgen door bijvoorbeeld met iemand te ruilen. U wordt vriendelijk verzocht Hans Peters van de wijziging op de hoogte te stellen. Wanneer er als gevolg van (algehele) afgelastingen op een zondag geen wedstrijden worden gespeeld, komt uw kantinedienst automatisch op de eerst volgende inhaalwedstrijd.

De barcommissie