WEDSTRIJDEN

 | 

Uitslagen

 | 

Alle teams


Op deze pagina vindt u de uitslagen van alle door de Gasselse teams gespeelde wedstrijden. Zodra een uitslag bekend is, zal deze hier worden vermeld. Het wedstrijdprogramma is te vinden op de diverse programmapagina's.



Competitie seizoen 2023-2024:


Tweede Pinkstermaandag 20 mei 2024
|  wedstrijdronde 25  |
 SV Olland 1 -  Gassel 1 7 - 2
|  wedstrijdronde 21  |
 SV DWSH '18 4 -  Gassel 2 2 - 0
 Constantia 4 -  Gassel 3 2 - 2

Zaterdag 18 mei 2024
|  wedstrijdronde 21  |
 Olympia '18 JO19-3 -  Gassel JO19-1 1 - 0
 SJO HBDZ '23 JO16-1 -  Gassel JO16-1 7 - 4
 ST United/BVV/EWC/Re. JO13-1 -  Gassel JO13-1 0 - 3
|  wedstrijdronde 09  |
 Gassel JO11-1 -  SV DWSH '18 JO11-1 6 - 4
 Gassel JO10-1 -  SVO/SJO Vianen-HBV JO10-1 13 - 4
 Gassel JO9-1 -  SIOL JO9-6 uitgesteld
 Gassel JO8-1 -  Juliana Mill JO8-2 uitgesteld

Donderdag 16 mei 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 2 -  HBV 5 1 - 3
 Gassel 3 -  EGS '20 8 1 - 1

Woensdag 15 mei 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO13-1 -  SJO SVHV JO13-1 5 - 1
 Gassel JO10-1 -  EGS '20 JO10-5 22 - 0

Zondag 12 mei 2024
|  wedstrijdronde 24  |
 Gassel 1 -  RKVV Keldonk 1 1 - 8
|  wedstrijdronde 22  |
 Gassel 2 -  HBV 5 uitgesteld
 Gassel 3 -  SV DWSH '18 3 3 - 5

Zaterdag 11 mei 2024
|  wedstrijdronde 22  |
 Gassel JO19-1 -  SVO/SJO Vianen-HBV JO19-1 6 - 1
 Gassel JO16-1 is vrij      
 Gassel JO13-1 -  SJO SVHV JO13-1 uitgesteld
|  wedstrijdronde 10  |
 SJO HBDZ '23 JO11-3 -  Gassel JO11-1 uitgesteld
 SV Milsbeek JO10-2 -  Gassel JO10-1 uitgesteld
 SV Milsbeek JO9-1 -  Gassel JO9-1 uitgesteld
 SJO HBDZ '23 JO8-2 -  Gassel JO8-1 uitgesteld

Vrijdag 10 mei 2024
|  Locatie: sportpark V.v. Achates  |
|  ronde 04  |
 Gassel VR30+1 -  SVO/SJO Vianen-HBV VR30+1 4 - 0
 De Zwaluw VR30+1 -  Gassel VR30+1 0 - 3
 Gassel VR30+1 -  Berghem Sport VR30+2 3 - 0
 V.V. Achates VR30+1 -  Gassel VR30+1 1 - 0

Zondag 05 mei 2024
|  inhaalprogramma  |
 OKSV 2 -  Gassel 2 9 - 0

Zaterdag 04 mei 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO19-1 -  SJO SVHV JO19-2 5 - 3
 OJC Rosmalen JO16-4 -  Gassel JO16-1 9 - 3

Zondag 28 april 2024
|  wedstrijdronde 23  |
 SSA/SJO VITA 1 -  Gassel 1 2 - 1
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 3 -  Constantia 4 3 - 2

Woensdag 24 april 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO8-1 -  Juliana Mill JO8-2 5 - 5

Zondag 21 april 2024
|  wedstrijdronde 22  |
 Gassel 1 -  Irene 1 0 - 1
|  wedstrijdronde 20  |
 Gassel 2 -  Festilent 7 uitgesteld
 Gassel 3 -  EGS '20 8 uitgesteld

Zaterdag 20 april 2024
|  wedstrijdronde 20  |
 Gassel JO19-1 -  SJO SVHV JO19-2 afgelast
 Gassel JO16-1 -  Erp JO16-1 afgelast
 Gassel JO13-1 -  ST VIOS '38/Toxandria JO13-1 8 - 1
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel JO11-1 -  Juliana Mill JO11-1 afgelast
 Gassel JO10-1 -  EGS '20 JO10-5 uitgesteld
 Gassel JO9-1 -  EGS '20 JO9-4 afgelast
 Gassel JO8-1 -  SVO/SJO Vianen-HBV JO8-1 afgelast

Vrijdag 19 april 2024
|  Locatie: sportpark SCMH  |
|  ronde 03  |
 SCMH VR18+1 -  Gassel VR18+1 afgelast
 Gassel VR18+1 -  WEC VR18+1 afgelast
 OKSV VR18+1 -  Gassel VR18+1 afgelast
 Gassel VR18+1 -  Nijnsel VR18+1 afgelast
|  Locatie: sportpark VV Gassel  |
|  ronde 03  |
 De Zwaluw VR30+1 -  Gassel VR30+1 afgelast
 Gassel VR30+1 -  Berghem Sport VR30+2 afgelast
 V.V. Achates VR30+1 -  Gassel VR30+1 afgelast
 Gassel VR30+1 -  SVO/SJO Vianen-HBV VR30+1 afgelast

Donderdag 18 april 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO19-1 -  Merselo JO19-2 4 - 0

Zondag 14 april 2024
|  wedstrijdronde 21  |
 VCO 1 -  Gassel 1 3 - 0
|  wedstrijdronde 19  |
 Herpinia 4 -  Gassel 2 6 - 2
 Hapse Boys 4 -  Gassel 3 9 - 1

Zaterdag 13 april 2024
|  wedstrijdronde 19  |
 SV DWSH '18 JO19-1 -  Gassel JO19-1 uitgesteld
 SJO/SSA VESTA '19 JO16-1 -  Gassel JO16-1 11 - 1
 SV Venray JO13-2 -  Gassel JO13-1 0 - 6
|  wedstrijdronde 07  |
 SVO/SJO Vianen-HBV JO11-2 -  Gassel JO11-1 2 - 2
 SIOL JO10-4 -  Gassel JO10-1 4 - 9
 SJO/SSA MSH Maasduin. JO9-2 -  Gassel JO9-1 uitgesteld
 DSV JO8-2 -  Gassel JO8-1 1 - 4

Donderdag 11 april 024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 3 -  DSV 4 2 - 5

Zondag 07 april 2024
|  wedstrijdronde 20  |
 Gassel 1 -  RK Deso 1 1 - 3
|  wedstrijdronde 18  |
 Gassel 2 -  Juliana Mill 3 2 - 4
 Gassel 3 -  Juliana Mill 4 1 - 3

Zaterdag 06 april 2024
|  wedstrijdronde 18  |
 Gassel JO19-1 -  Merselo JO19-2 uitgesteld
 Gassel JO16-1 -  HVCH JO16-1 3 - 3
 Gassel JO13-1 -  DSV JO13-1 5 - 0
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel JO11-1 -  UDI '19/CSU JO11-6 9 - 1
 Gassel JO10-1 -  Olympia JO10-3 16 - 2
 Gassel JO9-1 -  SES JO9-2 8 - 6
 Gassel JO8-1 -  Olympia JO8-1 7 - 3

Tweede Paasmaandag 01 april 2024
|  inhaalprogramma  |
 HBV 5 -  Gassel 2 0 - 3
 EGS '20 8 -  Gassel 3 2 - 2

Paaszaterdag 30 maart 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 2 -  SV DWSH '18 4 1 - 3
 Gassel JO16-1 -  S.V. Brandevoort JO16-2 12 - 0
 Gassel JO13-1 -  V.V. Achates JO13-1 3 - 3

Zondag 24 maart 2024
|  wedstrijdronde 19  |
 NLC '03 1 -  Gassel 1 5 - 0
|  wedstrijdronde 17  |
 VCO 2 -  Gassel 2 0 - 2
 Toxandria 3 -  Gassel 3 0 - 3

Zaterdag 23 maart 2024
|  wedstrijdronde 17  |
 S.V. Brandevoort JO19-5 -  Gassel JO19-1 uitgesteld
 Rhode/VSB JO16-2 -  Gassel JO16-1 uitgesteld
 Bavos JO13-1 -  Gassel JO13-1 0 - 3
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel JO11-1 -  HVCH JO11-7 14 - 0
 Gassel JO10-1 -  ST Excellent/SVS/West. JO10-3 7 - 3
 Gassel JO9-1 -  SVO/SJO Vianen-HBV JO9-1 4 - 10
 ST VIOS '38/Toxandria JO8-1 -  Gassel JO8-1 0 - 14

Donderdag 21 maart 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 1 -  Maaskantse Boys 1 1 - 1

Woensdag 20 maart 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO13-1 -  SV De Braak JO13-1 4 - 0

Zondag 17 maart 2024
|  wedstrijdronde 18  |
 Gassel 1 -  Sportclub Loosbroek 1 3 - 1
|  wedstrijdronde 16  |
 Gassel 2 -  SES 3 1 - 4
 Gassel 3 -  DSV 4 afgelast

Zaterdag 16 maart 2024
|  wedstrijdronde 16  |
 Gassel JO19-1 -  SV Venray JO19-3 3 - 3
 Gassel JO16-1 -  SSA/SJO VITA JO16-1 2 - 2
 Gassel JO13-1 -  V.V. Achates JO13-1 uitgesteld
|  wedstrijdronde 04  |
 Gassel JO11-1 -  SJO/SSA VESTA '19 JO11-2 11 - 0
 Gassel JO10-1 -  DSV JO10-1 2 - 11
 Gassel JO9-1 -  EGS '20 JO9-4 10 - 1
 Gassel JO8-1 -  ST Excellent/SVS/West. JO8-1 11 - 0

Vrijdag 15 maart 2024
|  Locatie: sportpark Berghem Sport  |
|  ronde 01  |
 Gassel VR30+1 -  V.V. Achates VR30+1 2 - 1
 De Zwaluw VR30+1 -  Gassel VR30+1 0 - 2
 Gassel VR30+1 -  SVO/SJO Vianen-HBV VR30+1 1 - 2
 Berghem Sport VR30+2 -  Gassel VR30+1 0 - 2

Zondag 10 maart 2024
|  wedstrijdronde 17  |
 Odiliapeel/Braks Groep 1 -  Gassel 1 7 - 0
|  wedstrijdronde 15  |
 EGS '20 7 -  Gassel 2 4 - 1
 Merselo 2 -  Gassel 3 3 - 2

Zaterdag 09 maart 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO16-1 -  Berghem Sport JO16-3 1 - 7
|  wedstrijdronde 03  |
 EGS '20 JO11-2 -  Gassel JO11-1 2 - 4
 UDI '19/CSU JO10-6 -  Gassel JO10-1 7 - 5
 Constantia JO9-1 -  Gassel JO9-1 3 - 4
 SV DWSH '18 JO8-1 -  Gassel JO8-1 2 - 9

Woensdag 06 maart 2024
|  wedstrijdronde 02  |
 Gassel JO11-1 -  DAW Schaijk JO11-3 1 - 1

Zondag 03 maart 2024
|  wedstrijdronde 16  |
 Gassel 1 -  Maaskantse Boys 1 afgelast
|  wedstrijdronde 14  |
 Gassel 2 -  FC de Rakt 8 9 - 1
 Gassel 3 is vrij      

Zaterdag 02 maart 2024
|  wedstrijdronde 14  |
 Gassel JO19-1 -  Deurne JO19-3 1 - 1
 Gassel JO16-1 -  S.V. Brandevoort JO16-2 uitgesteld
 Gassel JO13-1 -  SV De Braak JO13-1 uitgesteld
|  wedstrijdronde 02  |
 Gassel JO11-1 -  DAW Schaijk JO11-3 uitgesteld
 Gassel JO10-1 -  Constantia JO10-1 n.n.b.
 Gassel JO9-1 -  VCA JO9-1 7 - 1
 Gassel JO8-1 -  SJO/SSA MSH Maasduin. JO8-1 16 - 1

Zondag 25 februari 2024
|  wedstrijdronde 15  |
 OKSV 1 -  Gassel 1 0 - 3
|  wedstrijdronde 13  |
 OKSV 2 -  Gassel 2 afgelast
 De Zwaluw 3 -  Gassel 3 2 - 2

Zaterdag 24 februari 2024
|  wedstrijdronde 13  |
 Erp JO19-2 -  Gassel JO19-1 0 - 2
 Blerick JO16-2 -  Gassel JO16-1 6 - 2
 EGS '20 JO13-1 -  Gassel JO13-1 0 - 3
|  wedstrijdronde 01  |
 FC Uden JO11-3 -  Gassel JO11-1 0 - 10
 SVO/SJO Vianen-HBV JO10-1 -  Gassel JO10-1 2 - 13
 SV Milsbeek JO9-1 -  Gassel JO9-1 afgelast
 SJO SVHV JO8-2 -  Gassel JO8-1 1 - 10

Zondag 18 februari 2024
|  inhaalprogramma  |
 Ruwaard 1 -  Gassel 1 3 - 1
 Gassel 3 -  Constantia 4 afgelast

Zondag 04 februari 2024
|  wedstrijdronde 14  |
 Gassel 1 -  MOSA '14 1 0 - 4
|  wedstrijdronde 12  |
 Gassel 2 -  DAW Schaijk 7 2 - 1
 Gassel 3 -  Excellent 3 3 - 0

Zaterdag 03 februari 2024
|  wedstrijdronde 12  |
 Gassel JO19-1 -  ST Oostr./Leun./SVOC JO19-2 4 - 2
 Gassel JO16-1 -  Berghem Sport JO16-3 uitgesteld
 Gassel JO13-1 -  Gemert JO13-4 4 - 4
|  wedstrijdronde 07  |
 Gassel JO11-1 -  Margriet JO11-4 12 - 0
 Gassel JO10-1 -  Juliana Mill JO10-2 6 - 6
 Gassel JO9-1 -  SJO SVHV JO9-3 6 - 3
 Gassel JO8-1 -  SVO/SJO Vianen-HBV JO8-1 9 - 2

Zondag 28 januari 2024
|  wedstrijdronde 12  |
 Gassel 1 -  SV Olland 1 1 - 3
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel 2 -  Herpinia 4 2 - 7
 Gassel 3 -  Hapse Boys 4 3 - 2

Zaterdag 27 januari 2024
|  wedstrijdronde 15  |
 Gemert JO19-3 -  Gassel JO19-1 0 - 1
 UDI '19/CSU JO16-2 -  Gassel JO16-1 3 - 6
 Gassel JO13-1 is vrij      
|  wedstrijdronde 06  |
 Berghem Sport JO11-4 -  Gassel JO11-1 0 - 13
 SIOL JO10-5 -  Gassel JO10-1 10 - 0
 SJO/SSA MSH Maasduin. JO9-1 -  Gassel JO9-1 7 - 4
 Olympia '18 JO8-1 -  Gassel JO8-1 5 - 6

Zondag 21 januari 2024
|  wedstrijdronde 13  |
 Ruwaard 1 -  Gassel 1 afgelast
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 2 -  SV DWSH '18 4 afgelast
 EGS '20 8 -  Gassel 3 afgelast

Zondag 17 december 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 1 -  SSA/SJO VITA 1 0 - 5
 Gassel 2 -  VCO 2 3 - 7
 Gassel 3 -  Toxandria 3 2 - 2
 Gassel VR1 -  SCG '18 VR1 vervallen

Zaterdag 16 december 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO18-1 -  SV TOP JO18-1 afgelast
 HVCH JO16-1 -  Gassel JO16-1 6 - 1
 DAW Schaijk JO13-1 -  Gassel JO13-1 1 - 3
 MOSA '14 JO11-1 -  Gassel JO11-1 8 - 0
 SES JO10-1 -  Gassel JO10-1 5 - 14
 SV Milsbeek JO9-1 -  Gassel JO9-1 3 - 3
 DSV JO8-2 -  Gassel JO8-1 4 - 0

Maandag 11 december 2023
|  wedstrijdronde 04  |
 SV TOP JO18-1 -  Gassel JO18-1 6 - 0

Zondag 10 december 2023
|  wedstrijdronde 11  |
 RKVV Keldonk 1 -  Gassel 1 4 - 1
 HBV 5 -  Gassel 2 afgelast
 SV DWSH '18 3 -  Gassel 3 3 - 4
 Gassel VR1 -  Hapert VR1 afgelast

Zaterdag 09 december 2023
|  wedstrijdronde 07  |
 Gassel JO18-1 is vrij      
 SJO HBDZ '23 JO16-1 -  Gassel JO16-1 1 - 5
 Berghem Sport JO13-3 -  Gassel JO13-1 2 - 1
 DAW Schaijk JO11-2 -  Gassel JO11-1 3 - 4
 UDI '19/CSU JO10-3 -  Gassel JO10-1 5 - 3
 ST VIOS '38/Toxandria JO9-1 -  Gassel JO9-1 7 - 1
 FC de Rakt JO8-1 -  Gassel JO8-1 6 - 4

Donderdag 07 december 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 1 -  SSA/SJO VITA 1 afgelast
 Gassel JO16-1 -  UDI '19/CSU JO16-1 afgelast

Zondag 03 december 2023
|  wedstrijdronde 10  |
 Gassel 1 -  SSA/SJO VITA 1 afgelast
 Gassel 2 -  SV DWSH '18 4 afgelast
 Gassel 3 -  Constantia 4 afgelast
 Baardwijk VR1 -  Gassel VR1 afgelast

Zaterdag 02 december 2023
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel JO18-1 is vrij      
 Gassel JO16-1 -  Gemert JO16-3 afgelast
 Gassel JO13-1 -  Prinses Irene JO13-1 afgelast
 Gassel JO11-1 -  EGS '20 JO11-2 afgelast
 Gassel JO10-1 -  ST SIOL/JVC Cuijk JO10-6 afgelast
 Gassel JO9-1 -  EGS '20 JO9-3 afgelast
 Gassel JO8-1 -  SV DWSH '18 JO8-1 afgelast

Vrijdag 01 december 2023
|  Locatie: sportpark Prinses Irene  |
|  ronde 05  |
 Gassel VR18+1 -  Astrantia VR18+1 1 - 3
 Festilent VR18+1 -  Gassel VR18+1 3 - 1
 Gassel VR18+1 -  OKSV VR18+1 5 - 0
 Prinses Irene VR18+1 -  Gassel VR18+1 1 - 1
|  Locatie: sportpark Vianen Vooruit  |
|  ronde 05  |
 DSV VR30+1 -  Gassel VR30+1 afgelast
 Gassel VR30+1 -  De Zwaluw VR30+1 afgelast
 V.V. Achates VR30+1 -  Gassel VR30+1 afgelast
 Gassel VR30+1 -  SVO/SJO VV-HBV VR30+1 afgelast

Zondag 26 november 2023
|  wedstrijdronde 09  |
 Irene 1 -  Gassel 1 3 - 0
 Festilent 7 -  Gassel 2 4 - 2
 EGS '20 8 -  Gassel 3 afgelast
 Gassel VR1 -  OJC Rosmalen VR2 afgelast

Zaterdag 25 november 2023
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel JO18-1 -  ST RKVV Keld./Boerd. JO18-1 afgelast
 UDI '19/CSU JO16-1 -  Gassel JO16-1 uitgesteld
 Gassel JO13-1 is vrij      
 SJO/SSA VESTA '19 JO11-2 -  Gassel JO11-1 afgelast
 SVO/SJO VV-HBV JO10-1 -  Gassel JO10-1 afgelast
 SIOL JO9-3 -  Gassel JO9-1 3 - 1
 Venhorst JO8-1 -  Gassel JO8-1 8 - 0

Donderdag 23 november 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 1 -  NLC '03 1 0 - 4
 Gassel JO8-1 -  SVO/SJO VV-HBV JO8-1 3 - 2

Zondag 19 november 2023
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel 1 -  VCO 1 3 - 3
 Gassel VR1 -  DAW Schaijk VR1 afgelast
|  inhaalprogramma  |
 SES 3 -  Gassel 2 3 - 0
 Gassel 3 -  Toxandria 3 uitgesteld

Zaterdag 18 november 2023
|  wedstrijdronde 04  |
 SV TOP JO18-1 -  Gassel JO18-1 uitgesteld
 Gassel JO16-1 -  Berghem Sport JO16-3 8 - 2
 Gassel JO13-1 -  HVCH JO13-2 3 - 2
 Gassel JO11-1 -  Margriet MO11-1 0 - 4
 Gassel JO10-1 -  JVC Cuijk JO10-1 4 - 6
 Gassel JO9-1 -  V.V. Achates JO9-2 4 - 7
 Gassel JO8-1 -  SVO/SJO VV-HBV JO8-1 uitgesteld

Vrijdag 17 november 2023
|  Locatie: sportpark Herpinia  |
|  ronde 01  |
 Gassel VR18+1 -  Astrantia VR18+1 1 - 0
 Festilent VR18+1 -  Gassel VR18+1 5 - 0
 Gassel VR18+1 -  Prinses Irene VR18+1 1 - 10
 OKSV VR18+1 -  Gassel VR18+1 0 - 3
|  Locatie: sportpark VV Gassel  |
|  ronde 04  |
 De Zwaluw VR30+1 -  Gassel VR30+1 0 - 3
 Gassel VR30+1 -  V.V. Achates VR30+1 4 - 1
 SVO/SJO VV-HBV VR30+1 -  Gassel VR30+1 1 - 2
 Gassel VR30+1 -  DSV VR30+1 1 - 0

Donderdag 16 november 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 1 -  NLC '03 1 afgelast

Zondag 12 november 2023
|  wedstrijdronde 07  |
 RK Deso 1 -  Gassel 1 5 - 1
 Juliana Mill 3 -  Gassel 2 6 - 1
 Juliana Mill 4 -  Gassel 3 4 - 3
 SVSSS VR1 -  Gassel VR1 7 - 1

Zaterdag 11 november 2023
|  wedstrijdronde 03  |
 Gassel JO18-1 is vrij      
 HVCH JO16-1 -  Gassel JO16-1 uitgesteld
 DAW Schaijk JO13-1 -  Gassel JO13-1 uitgesteld
 MOSA '14 JO11-1 -  Gassel JO11-1 uitgesteld
 SES JO10-1 -  Gassel JO10-1 uitgesteld
 SV Milsbeek JO9-1 -  Gassel JO9-1 uitgesteld
 DSV JO8-2 -  Gassel JO8-1 uitgesteld

Donderdag 09 november 2023
|  inhaalprogramma  |
 SSA/SJO VITA JO16-1 -  Gassel JO16-1 afgelast

Zondag 05 november 2023
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel 1 -  NLC '03 1 afgelast
 Gassel 2 -  VCO 2 afgelast
 Gassel 3 -  Toxandria 3 afgelast
 Gassel VR1 -  SCG '18 VR1 afgelast

Zaterdag 04 november 2023
|  wedstrijdronde 02  |
 ST RKVV Keld./Boerd. JO18-1 -  Gassel JO18-1 5 - 6
 SSA/SJO VITA JO16-1 -  Gassel JO16-1 uitgesteld
 EGS '20 JO13-1 -  Gassel JO13-1 1 - 0
 UDI '19/CSU JO11-6 -  Gassel JO11-1 6 - 4
 Gassel JO10-1 is vrij      
 SJO/SSA MSH Maasduin. JO9-1 -  Gassel JO9-1 4 - 14
 Juliana Mill JO8-2 -  Gassel JO8-1 6 - 4

Vrijdag 03 november 2023
|  Locatie: sportpark Gassel  |
|  ronde 03  |
 Festilent VR18+1 -  Gassel VR18+1 2 - 2
 Gassel VR18+1 -  OKSV VR18+1 3 - 0
 Astrantia VR18+1 -  Gassel VR18+1 2 - 0
 Gassel VR18+1 -  Prinses Irene VR18+1 0 - 5
|  Locatie: sportpark DSV  |
|  ronde 03  |
 SVO/SJO VV-HBV VR30+1 -  Gassel VR30+1 1 - 0
 Gassel VR30+1 -  De Zwaluw VR30+1 0 - 2
 V.V. Achates VR30+1 -  Gassel VR30+1 2 - 1
 Gassel VR30+1 -  DSV VR30+1 2 - 1

Donderdag 02 november 2023
|  inhaalprogramma  |
 WHV 1 -  Gassel 1 1 - 0

Zondag 29 oktober 2023
|  wedstrijdronde 05  |
 WHV 1 -  Gassel 1 afgelast
 SES 3 -  Gassel 2 afgelast
 DSV 4 -  Gassel 3 5 - 3
 RKDVC VR1 -  Gassel VR1 2 - 2

Zaterdag 28 oktober 2023
|  wedstrijdronde 01  |
 Gassel JO18-1 -  SV TOP JO18-1 afgelast
 Gassel JO16-1 -  Juliana Mill JO16-1 afgelast
 Gassel JO13-1 -  sv OSS 1920 JO13-2 afgelast
 Gassel JO11-1 -  HVCH JO11-5 afgelast
 Gassel JO10-1 -  EGS '20 JO10-4 afgelast
 Gassel JO9-1 -  SJO HBDZ '23 JO9-2 afgelast
 Gassel JO8-1 -  Festilent JO8-1 afgelast

Zondag 22 oktober 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 1 -  Odiliapeel/Braks Groep 1 2 - 4
 EVVC VR1 -  Gassel VR1 9 - 2

Zondag 15 oktober 2023
|  wedstrijdronde 04  |
 Gassel 1 -  Odiliapeel/Braks Groep 1 afgelast
 Gassel 2 -  EGS '20 7 3 - 9
 Gassel 3 -  Merselo 2 2 - 3
 Gassel VR1 -  SVO/SJO VV-HBV VR1 0 - 4

Vrijdag 13 oktober 2023
|  Locatie: sportpark Festilent  |
|  ronde 02  |
 Gassel VR18+1 -  Astrantia VR18+1 afgelast
 Prinses Irene VR18+1 -  Gassel VR18+1 afgelast
 Gassel VR18+1 -  OKSV VR18+1 afgelast
 Festilent VR18+1 -  Gassel VR18+1 afgelast

Donderdag 12 oktober 2023
|  inhaalprogramma |
 Constantia VR1 -  Gassel VR1 4 - 1

Zondag 08 oktober 2023
|  wedstrijdronde 03  |
 Maaskantse Boys 1 -  Gassel 1 3 - 1
 Gassel 2 is vrij      
 ST HBV/Vianen Vooruit 3 -  Gassel 3 3 - 1
 Constantia VR1 -  Gassel VR1 afgelast

Zaterdag 07 oktober 2023
|  wedstrijdronde 06  |
 EGS '20 JO11-2 -  Gassel JO11-1 1 - 8
|  wedstrijdronde 11  |
 Juliana Mill JO10-3 -  Gassel JO10-1 5 - 4
 ST VIOS '38/Toxandria JO9-1 -  Gassel JO9-1 1 - 4
 DAW Schaijk JO8-3 -  Gassel JO8-1 1 - 11

Vrijdag 06 oktober 2023
|  Locatie: sportpark De Zwaluw  |
|  ronde 02  |
 DSV VR30+1 -  Gassel VR30+1 0 - 4
 Gassel VR30+1 -  SVO/SJO VV-HBV VR30+1 1 - 0
 V.V. Achates VR30+1 -  Gassel VR30+1 2 - 1
 Gassel VR30+1 -  De Zwaluw VR30+1 1 - 0

Zondag 01 oktober 2023
|  wedstrijdronde 02  |
 Gassel 1 -  OKSV 1 1 - 1
 Gassel 2 -  OKSV 2 1 - 1
 Gassel 3 -  De Zwaluw 3 2 - 2
 Gassel VR1 -  Vitesse '08 VR1 0 - 6

Zaterdag 30 september 2023
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel JO11-1 -  SV DWSH '18 JO11-1 0 - 2
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel JO10-1 is vrij      
 Gassel JO9-1 -  SJO HBDZ '23 JO9-3 9 - 10
 Gassel JO8-1 -  Achilles Reek JO8-1 5 - 3

Woensdag 27 september 2023
|  inhaalpogramma0  |
 Gassel JO9-1 -  SES JO9-1 5 - 6

Zondag 24 september 2023
|  wedstrijdronde 01  |
 MOSA '14 1 -  Gassel 1 1 - 0
 DAW Schaijk 7 -  Gassel 2 2 - 0
 Excellent 3 -  Gassel 3 0 - 9
 EVVC VR1 -  Gassel VR1 uitgesteld

Zaterdag 23 september 2023
|  wedstrijdronde 04  |
 ST VIOS '38/Toxandria JO11-1 -  Gassel JO11-1 1 - 7
|  wedstrijdronde 09  |
 DAW Schaijk JO10-4 -  Gassel JO10-1 7 - 11
 EGS '20 JO9-4 -  Gassel JO9-1 uitgesteld
 Berghem Sport JO8-3 -  Gassel JO8-1 2 - 13

Vrijdag 22 september 2023
|  Locatie: sportpark Astrantia  |
|  ronde 04  |
 Gassel VR18+1 -  Prinses Irene VR18+1 0 - 2
 Festilent VR18+1 -  Gassel VR18+1 2 - 0
 Gassel VR18+1 -  OKSV VR18+1 0 - 2
 Astrantia VR18+1 -  Gassel VR18+1 2 - 0
|  Locatie: sportpark V.V. Achates  |
|  ronde 01  |
 DSV VR30+1 -  Gassel VR30+1 0 - 3
 Gassel VR30+1 -  De Zwaluw VR30+1 1 - 0
 SVO/SJO VV-HBV VR30+1 -  Gassel VR30+1 4 - 0
 Gassel VR30+1 -  V.V. Achates VR30+1 5 - 0

Woensdag 20 september 2023
|  inhaalprogramma  |
 EGS '20 JO9-4 -  Gassel JO9-1 3 - 4

Zaterdag 16 september 2023
|  wedstrijdronde 03  |
 Gassel JO11-1 -  DSV JO11-2 1 - 4
|  wedstrijdronde 10  |
 Gassel JO10-1 -  SES JO10-1 7 - 6
 Gassel JO9-1 -  SES JO9-1 uitgesteld
 Gassel JO8-1 -  ST Herpinia/OKSV JO8-1 8 - 2

Zaterdag 09 september 2023
|  wedstrijdronde 02  |
 DSV MO11-1 -  Gassel JO11-1 5 - 7
|  wedstrijdronde 13  |
 SIOL JO10-5 -  Gassel JO10-1 3 - 0
 SIOL JO9-4 -  Gassel JO9-1 17 - 2
 sv OSS 1920 JO8-1 -  Gassel JO8-1 6 - 1

Zaterdag 02 september 2023
|  wedstrijdronde 01  |
 V.V. Achates JO11-2 -  Gassel JO11-1 4 - 1
|  wedstrijdronde 14  |
 UDI '19/CSU JO10-6 -  Gassel JO10-1 4 - 7
 Odiliapeel/Braks Groep JO9-1 -  Gassel JO9-1 8 - 5
 SJO/SSA VESTA '19 JO8-1 -  Gassel JO8-1 1 - 13


Beker seizoen 2023-2024:

Woensdag 01 november 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO18-1 -  SV TOP JO18-1 0 - 15

Zaterdag 21 oktober 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO18-1 -  SV TOP JO18-1 afgelast
 Gassel JO13-1 -  ST Volharding/Samb. JO13-2 8 - 0

Woensdag 18 oktober 2023
|  wedstrijdronde 11  |
 Roda Boys/Bommelerw. JO18-1 -  Gassel JO18-1 6 - 1

Zaterdag 14 oktober 2023
|  wedstrijdronde 10  |
 Gassel JO18-1 -  Nieuwkuijk JO18-1 0 - 1
 Gassel JO15-1 -  UDI '19/CSU JO15-3 8 - 1
 Gassel JO13-1 -  ST SSS '18/Holth.-Sm. JO13-1 2 - 3

Woensdag 11 oktober 2023
|  inhaalprogramma  |
 JVC Cuijk JO15-3    Gassel JO15-1 4 - 1

Zaterdag 07 oktober 2023
|  wedstrijdronde 11  |
 Roda Boys/Bommelerw. JO18-1 -  Gassel JO18-1 uitgesteld
 SJO SVHV JO15-2 -  Gassel JO15-1 2 - 11
 JVC Cuijk JO13-2 -  Gassel JO13-1 1 - 8

Zaterdag 30 september 2023
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel JO18-1 -  SCG '18 JO18-1 6 - 3
 Gassel JO15-1 -  DSV JO15-1 4 - 4
 Gassel JO13-1 -  ST Constantia/Menos JO13-1 4 - 0

Zaterdag 23 september 2023
|  wedstrijdronde 09  |
 Gassel JO18-1 is vrij      
 JVC Cuijk JO15-3    Gassel JO15-1 uitgesteld
 SV Milsbeek JO13-1 -  Gassel JO13-1 0 - 12


Zondag 17 september 2023
|  bekerprogramma  |
 Gassel 1 -  V.V. Achates 1 0 - 2
 Gassel 2 -  HVCH 9 0 - 8
 Gassel VR1 -  EVVC VR1 0 - 5

Zaterdag 16 september 2023
|  wedstrijdronde 12  |
 Gassel JO18-1 -  Wilhelmina JO18-1 6 - 4
 Gassel JO15-1 -  Boekel Sport JO15-2 5 - 0
 Gassel JO13-1 -  DSV JO13-1 9 - 0

Woensdag 13 september 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel JO15-1 -  Festilent JO15-2 4 - 2

Zondag 10 september 2023
|  bekerprogramma  |
 De Zwaluw 1 -  Gassel 1 1 - 0
 Gassel 2 -  Juliana Mill 3 1 - 5
 DAW Schaijk VR1 -  Gassel VR1 3 - 1

Zaterdag 09 september 2023
|  wedstrijdronde 13  |
 Emplina JO18-1 -  Gassel JO18-1 3 - 2
 SJO HBDZ '23 JO15-1 -  Gassel JO15-1 4 - 2
 V.V. Achates JO13-1 -  Gassel JO13-1 2 - 1

Zondag 03 september 2023
|  bekerprogramma  |
 Gassel 1 -  Vitesse '08 1 0 - 8
 ST HBV/Vianen Vooruit 3 -  Gassel 2 6 - 1
 Gassel VR1 is vrij      

Zaterdag 02 september 2023
|  wedstrijdronde 14  |
 Gassel JO18-1 -  SV TOP JO18-1 uitgesteld
 Gassel JO15-1 -  Festilent JO15-2 uitgesteld
 Gassel JO13-1 -  ST Volharding/Sambeek JO13-2 uitgesteld


Vriendschappelijk seizoen 2023-2024:

Dinsdag 29 augustus 2023
|  oefenprogramma  |
 SV Heumen 1 -  Gassel 1 4 - 1

Donderdag 24 augustus 2023
|  oefenprogramma  |
 SIOL 1 -  Gassel 1 afgelast

Zondag 20 augustus 2023
|  oefenprogramma  |
 FC Uden 2 -  Gassel 1 2 - 1


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel VR1
Gassel VR18+1
Gassel VR30+1
Gassel JO19-1
Gassel JO16-1
Gassel JO13-1
Gassel JO11-1
Gassel JO10-1
Gassel JO9-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams