WEDSTRIJDEN

 | 

Uitslagen

 | 

Alle teams


Op deze pagina vindt u de uitslagen van alle door de Gasselse teams gespeelde wedstrijden. Zodra een uitslag bekend is, zal deze hier worden vermeld. Het wedstrijdprogramma is te vinden op de diverse programmapagina's.



Competitie seizoen 2020-2021:

Zaterdag 14 november 2020
|  wedstrijdronde 08  |
 SV Unitas '59 JO16-3 -  Gassel JO16-1 afgelast
 Vorstenbossche Boys JO14-1 -  Gassel JO14-1 afgelast

Zondag 08 november 2020
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel 1 -  SES 1 afgelast
|  wedstrijdronde 07  |
 Gassel 2 -  Herpinia 4 afgelast
 SES 4 -  Gassel 3 afgelast
 De Zwaluw 4 -  Gassel 4 afgelast
 Gassel VR1 -  Wilhelmina Boys VR1 afgelast
 Gassel VR2 -  Olympia '18 VR2 afgelast

Zaterdag 07 november 2020
|  wedstrijdronde 07  |
 Gassel JO16-1 -  RPC JO16-1 afgelast
 Gassel JO14-1 -  OJC Rosmalen JO14-4 afgelast

Zondag 01 november 2020
|  wedstrijdronde 07  |
 NLC '03 1 -  Gassel 1 afgelast
|  wedstrijdronde 06  |
 EGS '20 9 -  Gassel 2 afgelast
 Gassel 3 -  Juliana Mill 4 afgelast
 Gassel 4 -  Vianen Vooruit 3 afgelast
 Teisterbanders VR1 -  Gassel 2 afgelast
 Montagnards VR1 -  Gassel VR2 afgelast

Zaterdag 31 oktober 2020
|  wedstrijdronde 06  |
 SV Milsbeek JO16-1 -  Gassel JO16-1 afgelast
 SCMH JO14-1 -  Gassel JO14-1 afgelast
|  wedstrijdronde 07  |
 VCA JO12-1 -  Gassel JO12-1 afgelast
 Sambeek JO10-1 -  Gassel JO10-1 afgelast
 ST SSS '18/Holthees-S. JO9-1 -  Gassel JO9-1 afgelast

Vrijdag 30 oktober 2020
|  Locatie: sportpark Hapse Boys  |
|  ronde 03  |
 Gassel VR30+1 -  Hapse Boys VR30+1 afgelast
 Gassel VR30+1 -  Vianen Vooruit VR30+1 afgelast
 V.V. Achates VR30+1 -  Gassel VR30+1 afgelast

Zondag 25 oktober 2020
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel 1 -  Juliana Mill 1 afgelast
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel 2 -  Achilles Reek 3 afgelast
 EGS '20 12 -  Gassel 3 afgelast
 HBV 3 -  Gassel 4 afgelast
 Gassel VR1 -  Contantia VR1 afgelast
 Gassel VR2 -  Contantia VR2 afgelast

Zaterdag 24 oktober 2020
|  wedstrijdronde 05  |
 Nijnsel/TVE Reclame JO16-1 -  Gassel JO16-1 afgelast
 Gassel JO14-1 -  Wilhelmina JO14-2 afgelast

Zondag 18 oktober 2020
|  wedstrijdronde 05  |
 SCMH 1 -  Gassel 1 afgelast
|  inhaalprogramma  |
 SV DWSH '18 3 -  Gassel 4 afgelast

Zaterdag 17 oktober 2020
|  inhaalprogramma  |
 RPC JO16-1 -  Gassel JO16-1 afgelast

Donderdag 15 oktober 2020
|  inhaalprogramma  |
 HRC '27 VR1 -  Gassel VR2 afgelast

Zondag 11 oktober 2020
|  wedstrijdronde 04  |
 Gassel 1 -  FC de Rakt 1 1 - 2
 Gassel 2 -  Festilent 7 2 - 4
 De Zwaluw 5 -  Gassel 3 1 - 2
 Hapse Boys 4 -  Gassel 4 2 - 1
 Gassel VR1 -  DAW Schaijk VR1 0 - 4
 Gassel VR2 -  Juliana Mill VR2 0 - 6

Zaterdag 10 oktober 2020
|  wedstrijdronde 04  |
 Gassel JO16-1 -  Handel JO16-1 3 - 8
 SJO VITA JO14-1 -  Gassel JO14-1 6 - 0
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel JO12-1 -  Juliana Mill JO12-3 10 - 2
 Gassel JO10-1 -  ST Constantia/Menos JO10-1 3 - 3
 Gassel JO9-1 -  Olympia '18 JO9-1 7 - 2

Vrijdag 09 oktober 2020
|  Locatie: sportpark VV Gassel  |
|  ronde 02  |
 Vianen Vooruit VR30+1 -  Gassel VR30+1 5 - 1
 Gassel VR30+1 -  Hapse Boys VR30+1 0 - 3
 V.V. Achates VR30+1 -  Gassel VR30+1 0 - 1

Zondag 04 oktober 2020
|  wedstrijdronde 03  |
 Ulysses 1 -  Gassel 1 uitgesteld
 FC Uden 6 -  Gassel 2 3 - 2
 Gassel 3 -  Festilent 5 3 - 2
 Gassel 4 -  Toxandria 3 0 - 4
 Nooit Gedacht VR2 -  Gassel VR1 0 - 0
 HRC '27 VR1 -  Gassel VR2 uitgesteld

Zaterdag 03 oktober 2020
|  wedstrijdronde 03  |
 Gassel JO16-1 -  SV Unitas '59 JO16-3 0 - 5
 Gassel JO14-1 -  MOSA '14 JO14-1 4 - 2
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel JO12-1 -  Boekel Sport JO12-3 8 - 2
 Gassel JO10-1 -  SIOL JO10-1 11 - 7
 Gassel JO9-1 -  Ysselsteyn JO9-1 7 - 2

Zondag 27 september 2020
|  wedstrijdronde 02  |
 Gassel 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 0 - 2
 Gassel 2 -  UDI '19/CSU 9 3 - 7
 SV DWSH '18 4 -  Gassel 3 0 - 6
 SV DWSH '18 3 -  Gassel 4 uitgesteld
 Gassel VR1 -  ST Heeswijk/Avesteyn VR1 4 - 4
 Gassel VR2 -  VCO VR1 4 - 2

Zaterdag 26 september 2020
|  wedstrijdronde 02  |
 RPC JO16-1 -  Gassel JO16-1 uitgesteld
 Margriet JO14-2 -  Gassel JO14-1 8 - 1
|  wedstrijdronde 04  |
 Gemert JO12-5 -  Gassel JO12-1 6 - 4
 UDI '19/CSU JO10-2 -  Gassel JO10-1 2 - 13
 SV Venray JO9-2 -  Gassel JO9-1 5 - 8

Zondag 20 september 2020
|  wedstrijdronde 01  |
 Herpinia 1 -  Gassel 1 1 - 1
 HVCH 13 -  Gassel 2 3 - 1
 Gassel 3 -  SIOL 4 1 - 6
 Gassel 4 -  SIOL 3 0 - 3
 EVVC VR1 -  Gassel VR1 3 - 1
 SV DWSH '18 VR2 -  Gassel VR2 1 - 3

Zaterdag 19 september 2020
|  wedstrijdronde 01  |
 Gassel JO16-1 -  SV Milsbeek JO16-1 3 - 1
 Gassel JO14-1 -  DSC JO14-1 1 - 5
|  wedstrijdronde 03  |
 Gassel JO12-1 -  Vitesse '08 JO12-2 5 - 8
 Gassel JO10-1 -  FC Uden JO10-1 10 - 8
 Gassel JO9-1 -  Boekel Sport JO9-1 9 - 1

Vrijdag 18 september 2020
|  Locatie: sportpark Vianen Vooruit  |
|  ronde 01  |
 Gassel VR30+1 -  Vianen Vooruit VR30+1 0 - 2
 V.V. Achates VR30+1 -  Gassel VR30+1 3 - 4
 Gassel VR30+1 -  Hapse Boys VR30+1 0 - 3

Woensdag 16 september 2020
|  wedstrijdronde 01  |
 Gassel JO12-1 -  UDI '19/CSU JO12-5 9 - 1

Zaterdag 12 september 2020
|  wedstrijdronde 02  |
 SV DWSH '18 JO12-1 -  Gassel JO12-1 4 - 3
 Festilent JO10-1 -  Gassel JO10-1 12 - 12
 UDI '19/CSU JO9-2 -  Gassel JO9-1 7 - 2

Zaterdag 05 september 2020
|  wedstrijdronde 01  |
 Gassel JO12-1 -  UDI '19/CSU JO12-5 uitgesteld
 Gassel JO10-1 is vrij      
 Gassel JO9-1 -  Vitesse '08 JO9-1 5 - 4


Beker seizoen 2020-2021:

Maandag 28 september 2020
|  bekerprogramma  |
 UDI '19/CSU JO16-1 -  Gassel JO16-1 14 - 0

Woensdag 16 september 2020
|  bekerprogramma  |
 SJO/VITA JO14-1 -  Gassel JO14-1 3 - 6

Dinsdag 15 september 2020
|  bekerprogramma  |
|  restant van 45 minuten met een 0-0 tussenstand  |
 Vitesse '08 VR1 -  Gassel VR1 1 - 1
|  bekerprogramma  |
 Handel JO16-1 -  Gassel JO16-1 5 - 3

Zondag 13 september 2020
|  bekerprogramma  |
 Constantia 1 -  Gassel 1 2 - 1
 Astrantia 2 -  Gassel 2 5 - 0
 Gassel 3 -  HBV 3 2 - 1
 Wittenhorst VR1 -  Gassel VR1 2 - 2

Zaterdag 12 september 2020
|  bekerprogramma  |
 UDI '19/CSU JO16-1 -  Gassel JO16-1 afgelast
 SJO/VITA JO14-1 -  Gassel JO14-1 uitgesteld

Zondag 06 september 2020
|  bekerprogramma  |
 Boekel Sport 1 -  Gassel 1 7 - 0
 SIOL 2 -  Gassel 2 5 - 1
 Gassel 3 -  EGS '20 10 2 - 3
 Vitesse '08 VR1 -  Gassel VR1 gestaakt

Zaterdag 05 september 2020
|  bekerprogramma  |
 Handel JO16-1 -  Gassel JO16-1 uitgesteld
 SJO/SSA VESTA '19 JO14-1 -  Gassel JO14-1 3 - 0

Zondag 30 augustus 2020
|  bekerprogramma  |
 Gassel 1 -  V.V. Holthees-Smakt 1 2 - 1
 Gassel 2 -  EGS '20 6 1 - 2
 Juliana Mill 5 -  Gassel 3 1 - 2
 Gassel VR1 -  Constantia VR1 1 - 4

Zaterdag 29 augustus 2020
|  bekerprogramma  |
 Gassel JO16-1 -  SV Milsbeek JO16-1 2 - 6
 Gassel JO14-1 -  UDI '19/CSU JO14-2 1 - 5


Vriendschappelijk seizoen 2020-2021:

Dinsdag 13 okober 2020
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  De Zwaluw 1 afgelast

Dinsdag 15 september 2020
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  HBV 1 3 - 1

Donderdag 03 september 2020
|  oefenprogramma  |
 Gassel VR1 -  Hapse Boys VR1 2 - 1

Zondag 30 augustus 2020
|  oefenprogramma  |
 Gassel VR2 -  Hapse Boys VR3 0 - 8

Zaterdag 29 augustus 2020
|  oefenprogramma  |
 Gassel JO10-1 -  Olympia '18 JO10-1 4 - 9

Donderdag 27 augustus 2020
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  EGS '20 1 1 - 2

Woensdag 26 augustus 2020
|  oefenprogramma  |
 Achilles Reek VR1 -  Gassel VR2 2 - 3

Zaterdag 22 augustus 2020
|  oefenprogramma  |
 OSC Oosterhout 1 -  Gassel 1 7 - 2
 Gassel VR1 -  Beuningse Boys VR1 4 - 1

Donderdag 20 augustus 2020
|  oefenprogramma  |
 Gassel 2 -  HBV 2 0 - 4


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR2
Gassel VR30+1
Gassel JO16-1
Gassel JO14-1
Gassel JO12-1
Gassel JO10-1
Gassel JO9-1
Gassel JO7-1
Alle teams