WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Alle teams


Op deze pagina vindt u een overzicht van de voor de komende periode op het programma staande wedstrijden van de Gasselse teams. De uitslagen van onderstaande wedstrijden zijn te vinden op de diverse uitslagenpagina's.



Vriendschappelijk seizoen 2019-2020:

Zondag 18 augustus 2019
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  GVV '57 1 afgelast

Donderdag 22 augustus 2019
|  oefenprogramma  |
 Festilent VR1 -  Gassel VR1 22:00 uur

Zondag 25 augustus 2019
|  oefenprogramma  |
 Overasseltse Boys 1 -  Gassel 1 12:00 uur
 Gassel VR1 -  Trekvogels VR4 11:00 uur

Dinsdag 27 augustus 2019
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  JVC Cuijk Zat. 1 19:30 uur

Donderdag 29 augustus 2019
|  oefenprogramma  |
 Boekel Sport VR2 -  Gassel VR2 20:00 uur


Beker seizoen 2019-2020:

Zaterdag 31 augustus 2019
|  bekerprogramma  |
 Gassel JO15-1 -  ST Estria/GVV/SCV JO15-2 13:00 uur
 Gassel JO13-1 -  ST Estria/GVV/SCV JO13-2 13:00 uur
 Gassel JO12-1 -  ST Constantia/Menos JO12-1 11:00 uur
 Gassel JO11-1 -  JVC Cuijk JO11-4 11:00 uur
 Gassel JO9-1 -  ST Estria/GVV/SCV JO9-1 09:30 uur
 Gassel JO8-1 -  ST Estria/GVV/SCV JO8-2 09:30 uur

Zondag 01 september 2019
|  bekerprogramma  |
 Gassel 1 -  SSA Vesta '19 1 14:30 uur
 Gassel 2 -  HBV 3 13:00 uur
 GVV '57 4 -  Gassel 3 12:00 uur
 Estria 4 -  Gassel 4 12:00 uur
 Gassel VR1 -  Constantia VR1 11:00 uur
 Gassel VR2 -  SV DWSH '18 VR2 10:00 uur

Zaterdag 07 september 2019
|  bekerprogramma  |
 SES JO15-1 -  Gassel JO15-1 13:00 uur
 SJO Vianen V./HBV JO13-1 -  Gassel JO13-1 11:30 uur
 Hapse Boys JO12-1 -  Gassel JO12-1 12:00 uur
 ST Estria/GVV/SCV JO11-3 -  Gassel JO11-1 12:00 uur
 JVC Cuijk JO9-2 -  Gassel JO9-1 09:00 uur
 SES JO8-1 -  Gassel JO8-1 09:30 uur

Zondag 08 september 2019
|  bekerprogramma  |
 HBV 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Vianen Vooruit 3 -  Gassel 2 11:00 uur
 Gassel 3 -  Estria 5 11:30 uur
 Gassel 4 -  SIOL 2 11:00 uur
 Wittenhorst VR1 -  Gassel VR1 11:45 uur
 Montagnards VR1 -  Gassel VR2 13:00 uur

Zaterdag 14 september 2019
|  bekerprogramma  |
 Gassel JO15-1 -  Juliana Mill JO15-2 13:00 uur
 Gassel JO13-1 -  SES JO13-1 13:00 uur
 Gassel JO12-1 -  SES JO12-1 11:00 uur
 Gassel JO11-1 -  Achilles Reek JO11-1 11:00 uur
 Gassel JO15-1 -  Juliana Mill JO9-1 09:30 uur
 Gassel JO8-1 -  Herpinia JO8-1 09:30 uur

Zondag 15 september 2019
|  bekerprogramma  |
 OKSV 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Gassel 2 -  SES 5 13:00 uur
 SIOL 3 -  Gassel 3 09:30 uur
 OKSV 3 -  Gassel 4 11:00 uur
 Baarlo VR1 -  Gassel VR1 11:00 uur
 Gassel VR2 -  Venhorst VR1 10:00 uur


Competitie seizoen 2019-2020:

Zondag 22 september 2019
|  wedstrijdronde 01  |
 Juliana Mill 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 SCV '58 4 -  Gassel 2 10:00 uur
 Gassel 3 -  Heijen 3 11:30 uur
 Vianen Vooruit 4 -  Gassel 4 11:00 uur
 Gassel VR1 -  Festilent VR1 11:00 uur
 Gassel VR2 -  OSS '20 VR2 10:00 uur

Zondag 29 september 2019
|  wedstrijdronde 02  |
 Gassel 1 -  Toxandria 1 14:30 uur
 Gassel 2 -  SES 4 13:00 uur
 SIOL 2 -  Gassel 3 11:30 uur
 Gassel 4 -  HBV 3 11:00 uur
 DAW Schaijk VR1 -  Gassel VR1 11:00 uur
 SV DWSH '18 VR2 -  Gassel VR2 10:00 uur

Het wedstrijdprogramma voor de jeugd is nog niet bekend.
De competitie voor de jeugd start op zaterdag 21 september 2019.

Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR2
Gassel VR30+1
Gassel JO15-1
Gassel JO13-1
Gassel JO11-1
Gassel JO9-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams