WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Alle teams


Op deze pagina vindt u een overzicht van de voor de komende periode op het programma staande wedstrijden van de Gasselse teams. De uitslagen van onderstaande wedstrijden zijn te vinden op de diverse uitslagenpagina's.



Vriendschappelijk seizoen 2018-2019:

Zondag 26 augustus 2018
|  oefenprogramma  |
 Gassel 2 -  OKSV 2 11:00 uur

Woensdag 29 augustus 2018
|  oefenprogramma  |
 Gassel 2 -  Eendracht Mook 2 20:00 uur


Beker seizoen 2018-2019:

Zaterdag 01 september 2018
|  bekerprogramma  |
 Gassel JO14-1 -  SV TOP JO14-1 13:00 uur
 Gassel JO12-1 is vrij      
 Gassel JO10-1 -  ST Estria/GVV/SCV '58 JO10-3 09:30 uur
 Gassel JO8-1 -  Juliana Mill JO8-2 09:30 uur

Zondag 02 september 2018
|  bekerprogramma  |
 Gassel 1 -  Herpinia 1 14:30 uur
 Gassel 2 -  JVC Cuijk 3 11:00 uur
 Gassel 3 -  FC de Rakt 3 11:30 uur
 Olympia '18 7 -  Gassel 4 12:00 uur
 Volkel vrouwen 1 -  Gassel vrouwen 1 11:00 uur

Zaterdag 08 september 2018
|  bekerprogramma  |
 Margriet JO14-1 -  Gassel JO14-1 13:00 uur
 Juliana Mill JO12-1 -  Gassel JO12-1 10:45 uur
 JVC Cuijk JO10-4 -  Gassel JO10-1 10:00 uur
 ST Estria/GVV/SCV '58 JO8-2 -  Gassel JO8-1 09:30 uur

Zondag 09 september 2018
|  bekerprogramma  |
 OKSV 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 HBV 2 -  Gassel 2 11:30 uur
 SES 4 -  Gassel 3 10:00 uur
 Gassel 4 -  SIOL 5 11:00 uur
 Gassel vrouwen 1 -  EVVC vrouwen 1 11:00 uur

Zaterdag 15 september 2018
|  bekerprogramma  |
 Gassel JO14-1 -  Berghem Sport JO14-1 13:00 uur
 Gassel JO12-1 -  Constantia JO12-1 11:00 uur
 Gassel JO10-1 -  Juliana Mill JO10-3 09:30 uur
 Gassel JO8-1 -  SES JO8-1 09:30 uur

Zondag 16 september 2018
|  bekerprogramma  |
 Gassel 1 -  GVV '57 1 14:30 uur
 Gassel 2 -  SIOL 3 11:00 uur
 Prinses Irene 5 -  Gassel 3 12:00 uur
 Gassel 4 -  Vianen Vooruit 5 11:00 uur
 SV TOP vrouwen 1 -  Gassel vrouwen 1 12:30 uur


Competitie seizoen 2018-2019:

Zondag 23 september 2018
|  wedstrijdronde 01  |
 Gassel 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 JVC Cuijk 2 -  Gassel 2 12:30 uur
 Gassel 3 -  Vianen Vooruit 3 11:30 uur
 Juliana Mill 4 -  Gassel 4 12:00 uur
 Gassel vrouwen 1 -  SES vrouwen 1 11:00 uur

Zondag 30 september 2018
|  wedstrijdronde 02  |
 Juliana Mill 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Gassel 2 -  Vitesse '08 4 11:00 uur
 V.V. Achates 4 -  Gassel 3 12:00 uur
 Gassel 4 -  De Zwaluw 3 11:00 uur
 Volharding vrouwen 1 -  Gassel vrouwen 1 12:00 uur

Het wedstrijdprogramma wordt op 17 augustus door de KNVB bekend gemaakt.
De competitie voor de junioren / pupillen start op zaterdag 22 september 2018.
De competitie voor de senioren start op zondag 23 september 2018.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR30+1
Gassel JO19-1
Gassel JO14-1
Gassel JO12-1
Gassel JO10-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams