WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Alle teams


Op deze pagina vindt u een overzicht van de voor de komende periode op het programma staande wedstrijden van de Gasselse teams. De uitslagen van onderstaande wedstrijden zijn te vinden op de diverse uitslagenpagina's.



Competitie seizoen 2021-2022:

Zondag 26 september 2021
|  wedstrijdronde 01  |
 Gassel 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 Gassel 2 -  SV DWSH '18 4 13:00 uur
 Festilent 6 -  Gassel 3 uitgesteld
 UDI '19/CSU 13 -  Gassel 4 11:00 uur
 Gassel VR1 -  Constantia VR1 11:00 uur

Zaterdag 02 oktober 2021
|  wedstrijdronde 03  |
 Gassel JO16-1 -  UDI '19/CSU JO16-2 13:00 uur
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel JO11-1 -  Montagnards JO11-1 09:30 uur
 Gassel JO9-1 -  Festilent JO9-2 09:00 uur
 Gassel JO8-1 -  SES JO8-2 09:00 uur
|  wedstrijdronde 04  |
|  locatie: sportpark "de Oude Kamp" te Gassel  |
 Gassel JO7-1 -  SIOL JO7-1 08:30 uur
 EGS '20 J07-1 -  Gassel JO7-1 08:40 uur
 Gassel JO7-1 -  SJO Vianen V./HBV JO7-2 08:50 uur

Zondag 03 oktober 2021
|  wedstrijdronde 02  |
 SIOL 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 SIOL 2 -  Gassel 2 11:30 uur
 Gassel 3 -  EGS '20 11 11:30 uur
 Gassel 4 -  DAW Schaijk 7 11:00 uur
 Vitesse '08 VR1 -  Gassel VR1 11:00 uur

Zaterdag 09 oktober 2021
|  wedstrijdronde 04  |
 Gassel JO16-1 -  VOW JO16-1 13:00 uur
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel JO11-1 -  ST SSS '18/Holth.-Sm. JO11-1 10:30 uur
 Gassel JO9-1 -  SV TOP JO9-1 09:00 uur
 Vitesse '08 JO8-2 -  Gassel JO8-1 09:00 uur
|  wedstrijdronde 05  |
|  locatie: sportpark De Groenendijkse Kampen te Cuijk  |
 SIOL JO7-1 -  Gassel JO7-1 08:30 uur
 SJO Vianen V./HBV JO7-2 -  Gassel JO7-1 08:40 uur
 Gassel JO7-1 -  EGS '20 J07-1 08:50 uur

Zondag 10 oktober 2021
|  wedstrijdronde 03  |
 Gassel 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 Gassel 2 -  De Zwaluw 5 11:00 uur
 SV DWSH '18 3 -  Gassel 3 12:00 uur
 SV DWSH '18 5 -  Gassel 4 10:00 uur
 Gassel VR1 is vrij      

Vrijdag 15 oktober 2021
|  Locatie: sportpark VV Gassel  |
|  ronde 02  |
 Gassel VR18+1 -  ST MDOC VR18+3 19:30 uur
 Gassel VR18+1 -  Vorstenbossche Boys VR18+1 20:00 uur
 Stormvogels '28 VR18+1 -  Gassel VR18+1 20:30 uur
|  Locatie: sportpark VV Gassel  |
|  ronde 02  |
 Vitesse '08 VR30+1 -  Gassel VR30+1 20:00 uur
 Gassel VR30+1 -  Volharding VR30+1 20:20 uur
 Vianen Vooruit VR30+1 -  Gassel VR30+1 21:00 uur
 Gassel VR30+1 -  V.V. Achates VR30+1 21:20 uur

Zaterdag 16 oktober 2021
|  wedstrijdronde 05  |
 SJO Vianen V./HBV JO16-1 -  Gassel JO16-1 13:00 uur
|  wedstrijdronde 07  |
 SV Venray JO11-3 -  Gassel JO11-1 09:00 uur
 DAW Schaijk JO9-2 -  Gassel JO9-1 09:00 uur
 Gassel JO8-1 -  Hapse Boys JO8-1 09:00 uur
|  wedstrijdronde 06  |
|  locatie: sportpark Vianen Vooruit te Vianen  |
 SJO Vianen V./HBV JO7-2 -  Gassel JO7-1 09:15 uur
 SIOL JO7-1 -  Gassel JO7-1 09:25 uur
 Gassel JO7-1 -  EGS '20 J07-1 09:35 uur

Zondag 17 oktober 2021
|  wedstrijdronde 04  |
 Achilles Reek 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 EGS '20 8 -  Gassel 2 14:00 uur
 Gassel 3 -  SES 4 13:00 uur
 Gassel 4 -  SES 3 13:00 uur
 Gassel VR1 -  DAW Schaijk VR1 10:00 uur


Beker seizoen 2021-2022:

Zaterdag 02 oktober 2021
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel JO13-1 -  EGS '20 JO13-3 14:00 uur

Zaterdag 09 oktober 2021
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel JO13-1 -  Juliana Mill JO13-2 13:00 uur

Zaterdag 16 oktober 2021
|  wedstrijdronde 07  |
 ST Constantia/Menos JO13-1 -  Gassel JO13-1 13:00 uur


Vriendschappelijk seizoen 2021-2022:

Dinsdag 28 september 2021
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  Astrantia 1 afgelast


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR18+1
Gassel VR30+1
Gassel JO16-1
Gassel JO13-1
Gassel JO11-1
Gassel JO9-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams