Gassel 1 boekt eerste competitiezege bij debuut nieuw trainersduo
Voor Gassel 1 stond deze zondag een bezoek aan Stevensbeek op het programma. Tegenstander SVS 1 had net als de Gasselse formatie drie punten verzameld dus bij een overwinning deden de Gasselnaren goede zaken op de ranglijst.
Na een voorzichtige openingsfase was de eerste serieuze kans van de wedstrijd in de zevende minuut voor Gassel 1. Teun Hendriks zette de bal voor waarna Mark Daamen in stelling werd gebracht. Zijn schot werd door de thuisploeg tot corner verwerkt. Het bleef daarna aftasten tussen beide formaties waardoor uitgespeelde kansen schaars waren. Kort nadat een speler van de thuisploeg in kaansrijke positie over had geschoten, was er aan de andere kant een grote kans voor de bezoekers. Thijmen Hermanussen kon de afvallende bal echter net niet tot doelpunt promoveren.
Amper een minuut later stond Gassel 1 wel op een 0-1 voorsprong. Na een corner was het Mark Daamen die in de rebound raak schoot. De Gasselse formatie ging daarna goed door en na een goede actie van Thijmen Hermanussen leverde diens schot een corner op. Uit die corner kopte Roel Strik rakelings naast. Een minuut of vijf na de Gasselse openingstreffer moest SVS 1 met tien man verder. Een speler van de thuisploeg kreeg namelijk een rode kaart nadat hij op de knie van Hans van Houtum was gaan staan. In de resterende vijftien minuten van de eerste helft gebeurde er weinig en dus brak de rust aan met een 0-1 tussenstand.
In de vierde minuut van de tweede helft kreeg Gassel 1 een mooie kans op de 0-2. Na een voorzet van Teun Hendriks kapte Mark Daamen zijn directe tegenstander uit, maar het lukte het hem daarna niet om ook nog de keeper te passeren. Niet zo veel heel later werd Thijmen Hermanussen net buiten het zestienmetergebied gevloerd. De toegekende vrije trap belandde via het muurtje op de lat. De Gasselse formatie verzuimde om te profiteren van de numerieke meerderheid en dus bleef SVS 1 geloven in een goed resultaat. Doelman Remco van der Heijden moest dan ook enkele keren in actie komen en deed dat prima.
Een kleine tien minuten voor tijd zat het Gassel 1 niet mee. Na een goede aanval belandde een schot van Teun Hendriks namelijk op de paal. Het bleef daardoor reuze spannend. Vlak voor het verstrijken van de officiële speeltijd maakte JO17-speler Dex van Hoorn zijn debuut in Gassel 1. Na ruim vijf minuten blessuretijd klonk het eindsignaal. De enige treffer van het duel was dus niet alleen goed voor de maximale drie punten, maar betekende ook de eerste competitiezege van dit seizoen. Een mooie start dus voor het nieuwe trainersduo Danny van Raaij en Jan Vissers!
