Alleen één punt voor Gassel VR18+1, uitduel Gassel 1 afgelast
Op deze eerste zondag van december 2025 kwamen uiteindelijk maar drie van de vijf seniorenteams in actie. De uitwedstrijd van Gassel 1 tegen NLC ’03 1 werd namelijk op zondagochtend afgelast door de club uit Lith. Eerder in de week was al het uitduel van Gassel 3 tegen VIOS ’38 3 uit Beugen verplaatst naar komende donderdagavond. Qua resultaten werd het helaas geen succesvolle wedstrijdronde want de teller stopte al bij slechts één punt.
Voor Gassel 2 wachtte in Escharen het burentreffen met EGS ’20 7. De Gasselse formatie bleek niet opgewassen tegen de thuisploeg en moest uiteindelijk met een 7-0 nederlaag op zak weer de spelersbus in richting Gassel. Gassel 35+1 stond vandaag in Herpen tegenover Herpinia 35+1, de ploeg met de minste verliespunten tot nu toe. De Gasselnaren konden de borst dus natmaken. Toch begonnen de bezoekers sterk met goed en verzorgd voetbal, wat na ongeveer twintig minuten leidde tot de 0-1. Via een mooie aanval zette Joris van Raaij Bart Loeffen één-op-één met de keeper, waarna laatstgenoemde beheerst de verdiende voorsprong binnenschoof. Herpinia 35+1 werd vervolgens vooral gevaarlijk via hoge ballen en corners, maar doelman Eric van Boekel redde meerdere keren knap. Gassel 35+1 kreeg daarna nog kansen op de 0-2, maar liet die liggen. Net voor rust kreeg de thuisploeg een discutabele strafschop. Doelman Eric van Boekel redde in eerste instantie goed, maar was kansloos op de rebound, waardoor het dus 1-1 bij rust stond.
Na de pauze drong Herpinia 35+1 wat meer aan, zonder echt grote kansen te creëren. Gassel 35+1 kwam na ongeveer 55 minuten opnieuw op voorsprong. Bart Loeffen stuurde Rob ten Haaf knap weg op rechts. Hij legde de bal vervolgens panklaar terug op de rand van de zestien, vanaf waar Tom van Raaij hard binnenschoot. Niet veel later viel een vrije trap van de formatie uit Herpen binnen, waardoor het alweer 2-2 stond. De Gasselnaren kregen daarna nog enkele mogelijkheden om opnieuw op voorspong te komen, maar het ontbrak aan scherpte voor de goal. Uit een counter kwam Herpinia 35+1 vervolgens op een wat onverdiende 3-2 en in de slotfase, met de Gasselse formatie verder naar voren, viel ook nog de geflatteerde 4-2. Ondanks een goede wedstrijd en verzorgd voetbal ging Gassel 35+1 dus onverdiend met nul punten naar huis.
Gassel VR18+1 speelde deze zondag op sportpark Hoge Zijde in Vlierden tegen ST SPV/Deurne VR18+1. Al in de zesde minuut kwamen de Gasselse vrouwen op een 0-1 voorsprong. Vervolgens kwam de stand in evenwicht via een hard schot van afstand. Ondanks dat de Gasselse formatie in de eerste helft zeker de betere ploeg was, leidde dat niet tot een nieuwe voorsprong bij de rust. In de tweede helft zette Gassel VR18+1 nog wat meer druk. Dat leidde tot volop kansen, maar de bal wilde gewoon niet voor de tweede keer tegen de touwen. Tal van keren belandde een inzet tegen de paal of tegen de lat. Verder hield de keeper ook nog eens alle ballen uit haar doel. Het was van ST SPV/Deurne VR18+1 een gevalletje bus parkeren en omdat het doel al wat kleiner is, werd het een zeer lastige opgave voor Gassel VR18+1. Het lukte uiteindelijk niet om er een verdiende zege uit te slepen. De 1-1 ruststand was dus tevens ook de eindstand.
