Doorgaan naar inhoud
VV Gassel
  • Home
  • NieuwsUitvouwen
    • Overzicht
    • Activiteiten
    • Clubblad (Doeltreffend)
    • WedstrijdverslagenUitvouwen
      • Senioren
      • Junioren
  • TeamsUitvouwen
    • SeniorenUitvouwen
      • Opstellingen
      • Gassel 1
      • Gassel 2
      • Gassel 3
      • Gassel 35+1
      • Gassel VR30+1
      • Gassel VR18+1 – ZON
      • Gassel VR18+1 – VRIJ
    • JuniorenUitvouwen
      • Gassel JO16-1JM
      • Gassel JO13-1JM
      • Gassel JO10-1JM
      • Gassel JO9-1JM
      • Gassel JO7-1
  • ClubinformatieUitvouwen
    • Accommodatie
    • Cluborganisatie
    • HistorieUitvouwen
      • Sportman
      • Sportvrouw
      • Talent van het jaar
      • Website Archief
    • Reglementen en Beleidsstukken
    • Privacybeleid
  • LidmaatschapUitvouwen
    • Informatie
    • Aanmelden
  • Contact
VV Gassel
Senioren - Wedstrijdverslagen

Gassel 1 wint spannend duel, monsterzege Gassel VR18+1

Geplaatst opoktober 12, 2025oktober 12, 2025

Deze zondag was het alle hens aan dek voor de velden van sportpark “de Oude Kamp” in Gassel. Voor het eerst sinds jaren stonden er namelijk vijf thuiswedstrijden op het programma. Uiteindelijk werd het een erg succesvolle speeldag want van de beschikbare vijftien punten pakten de Gasselse formatie er uiteindelijk twaalf dankzij vier prima overwinning.

Gassel 1 kreeg bezoek van Achilles Reek 1 dat met zeven punten uit drie duels net wat hoger op de ranglijst stond. De eerste kans was voor de thuisploeg, maar een schot van Dirk van Spijk ging net over. Aan de andere kant moest doelman Remco van der Heijden ook al vrij snel handelend optreden. Na zo’n 25 minuten spelen was de Gasselse formatie tot twee keer toe dichtbij de openingstreffer. Een inzet van Thijmen Hermanussen werd echter net geblokt en na een corner van Dirk van Spijk werd de bal op een haar na gemist door Don van de Wiel. Kort daarop kon een Reekse speler alleen op doelman Remco van der Heijden afgaan. Die had een sublieme redding in huis en voorkwam daarmee een 0-1 achterstand. In het laatste deel van de eerste helft gingen de Gasselnaren wat slordiger spelen. Dit leidde tot gevaar van de bezoekers. Een kopbal ging gelukkig rakelings naast en op slag van rust kon Remco van der Heijden een inzet nog net op de lijn stoppen.

Het eerste gevaar van de tweede helft kwam van Achilles Reek 1, maar opnieuw voorkwam de Gasselse doelman een treffer. Het spel golfde vervolgens op een neer en dit leidde wel tot kansen voor beide ploegen, maar vooralsnog geen doelpunten. Zo ging een schot van Thijmen Hermanussen net langs de verkeerde kant van de paal en even later werd zijn inzet door de Reekse keeper met een prima redding gekeerd. Aan de andere kant wist ook doelman Remco van der Heijden zijn doel nog altijd schoon te houden. Enkele vrije trappen en corners van Gassel 1 leverden eveneens niet het gewenste resultaat op. Ondertussen tikte de officiële speeltijd weg en werd het binnen de lijnen steeds grimmiger. Achilles Reek 1 maakte veel overtredingen en pakte ook diverse gele kaarten. In de spannende slotfase had Thijmen Hermanussen de 1-0 op zijn schoen, maar alleen voor de keeper wist hij niet te scoren. Vlak daarop kon er toch massaal worden gejuicht op het Gasselse sportpark. Dirk van Spijk brak door over de rechterflank, passeerde zijn tegenstander met een schaarbeweging en krulde de bal vervolgens in de verre hoek tegen de touwen.

Gassel 1 wist deze nipte voorsprong ook in de blessuretijd vast te houden en dus kon de ploeg van hoofdtrainer Michel van de Venn en man van de wedstrijd doelman Remco van der Heijden voor het tweede duel op rij de  drie punten laten bijschrijven.

Gassel 2 speelde op eigen veld tegen VCA 2 uit Sint-Agatha. De Gasselse formatie heeft de stijgende lijn duidelijk te pakken en leek op weg naar de eerste punten van deze competitie. Het missen van tal van grote kansen in combinatie met het te makkelijk weggegeven van tegentreffers uit vooral counters, zorgde ervoor dat de overwinning toch naar de bezoekers uit Sint-Agatha ging. De uiteindelijke 2-6 nederlaag was echter wel geflatteerd. De twee doelpunten van Gassel 2 werden gescoord door Sjors Cuppen en Ismail Kalkan. Het derde elftal van VV Gassel wist deze wedstrijdronde de eerste competitiezege te behalen. Op sportpark “de Oude Kamp” in Gassel werd Toxandria 3 uit Rijkevoort met 2-1 verslagen. (Later meer over deze wedstrijd.)

Gassel 35+1 trad deze ochtend aan tegen DSV 35+1. Op een mooi bespeelbaar veld trokken de oranjehemden al snel ten aanval en dat ging de hele wedstrijd zo door. Het was dan ook niet gek dat de eerste kansen voor de gastheren waren, alleen het veldspel werd niet bekroond met doelpunten. Alle schoten gingen rakelings naast het doel. Aan de andere kant was er geen gevaar en kon de Gasselse formatie de gehele wedstrijd achterin één op één spelen. Uiteindelijk werd de ban gebroken door Bart Loeffen. Hij werd ingespeeld en draaide keurig weg om de bal in het doel te schieten. De 2-0 viel kort daarna door een strak afstandsschot van Michel Kuster. Dit was tevens ook de ruststand. Na de thee wederom een veel sterker Gassel 35+1. Maar ook nu werd het overwicht niet in doelpunten uitgedrukt. Uiteindelijk was het Bart Bulkens, die de tweede helft als gelegenheidsdoelman was gestart, die de 3-0 binnenkopte na een corner. Het leek nog 4-0 te worden maar supersub Bas van Raaij kopte in kansrijke positie naast het doel. Al met al een keurige overwinning voor de Gasselnaren.

Gassel VR18+1 kent tot dusver een prima debuutseizoen. Na de 0-11 uitzege van vorige week hadden de aanwezige supporters ook dit keer weer een telraam nodig om de score bij te houden. Tegenstander Menos VR18+1 werd vanaf de eerste minuut onder druk gezet en al in de tweede minuut zorgde Janneke Raemakers voor de openingstreffer. Vijf minuten later maakte ze er op aangeven van Emmy Vermeulen 2-0 en in de achtste minuut had Janneke Raemakers de glaszuivere hattrick al compleet. De Gasselse vrouwen gingen rustig door het met scoren van doelpunten. Demi Verheugen nam de 4-0 voor haar rekening en niet veel later vergrootte Klaartje Gosens de marge tot vijf. Pas na zo’n twintig minuten wedstrijd losten de bezoekers het eerste schot richting het Gasselse doel. De inzet ging naast. Een minuut later was het aan de andere kant wel raak via Demi Verheugen. Op aangeven van Renée Loeffen maakte Tessa van Spijk er daarna 7-0 van. Nog voor het rustsignaal lag de bal voor de achtste keer in het doel van Menos VR18+1. Het was Janneke Raemakers die weer succes had.

In de tweede helft gingen de Gasselse vrouwen verder waar ze in de eerste helft mee waren geëindigd, namelijk met het scoren van doelpunten. Janneke Raemakers bracht twee minuten na de hervatting de 9-0 op het scorebord. Vervolgens was het Klaartje Gosens die de dubbele cijfers veiligstelde. Ze nam ook de 11-0 voor haar rekening waarmee ook haar hattrick een feit was. In de 41e minuut kon het thuispubliek weer een doelpunt vieren. Na een corner van Klaartje Gosens was het Janneke Raemakers die de keepster kansloos liet. Nog geen minuut later schoot Klaartje Gosens de 13-0 tegen de touwen. Niet veel later had Klaartje Gosens na een assist van Janneke Raemakers opnieuw succes. In de 47e minuut kon ook Demi Verheugen weer een hattrick laten bijschrijven op haar lange erelijst. Na de 14-0 was de doelpuntenhonger van Gassel VR18+1 nog niet gestild. Een minuut of tien voor tijd scoorde Renée Loeffen de 15-0 na een assist van Janneke Raemakers. Vrijwel direct daarna joeg Demi Verheugen de 16-0 tegen de touwen. De bezoeksters uit Landhorst wisten bij een van de spaarzame kansen uiteindelijk toch nog een eretreffer te scoren. Het slotakkoord kwam van de thuisploeg en dus eindigde het treffen in een 17-1 overwinning van het Gasselse vrouwenelftal.

Volgende week komt alleen Gassel 3 in actie. De Gasselnaren spelen in Gennep het inhaalduel tegen ST Vitesse ’08/Heijen 5.

Foto’s zijn gemaakt door Mike Poels.

Bericht navigatie

Vorige Vorige
Magistrale overwinning Gassel JO16-1
Terug naar home

Kies een categorie voor nieuws

  • Activiteiten
  • Clubblad (Doeltreffend)
  • Junioren
  • Nieuws
  • Senioren
  • Sportman
  • Sportvrouw
  • Talent van het jaar
  • Wedstrijdverslagen

Locatie van VV Gassel

Sportpark de Oude Kamp,
Ten Holtweg 10,
5438 NT Gassel
Facebook FacebookTwitter TwitterInstagram Instagram

© 2025 VV Gassel

Privacybeleid
  • Home
  • Nieuws
    • Overzicht
    • Activiteiten
    • Clubblad (Doeltreffend)
    • Wedstrijdverslagen
      • Senioren
      • Junioren
  • Teams
    • Senioren
      • Opstellingen
      • Gassel 1
      • Gassel 2
      • Gassel 3
      • Gassel 35+1
      • Gassel VR30+1
      • Gassel VR18+1 – ZON
      • Gassel VR18+1 – VRIJ
    • Junioren
      • Gassel JO16-1JM
      • Gassel JO13-1JM
      • Gassel JO10-1JM
      • Gassel JO9-1JM
      • Gassel JO7-1
  • Clubinformatie
    • Accommodatie
    • Cluborganisatie
    • Historie
      • Sportman
      • Sportvrouw
      • Talent van het jaar
      • Website Archief
    • Reglementen en Beleidsstukken
    • Privacybeleid
  • Lidmaatschap
    • Informatie
    • Aanmelden
  • Contact