WEDSTRIJDEN

 | 

Uitslagen

 | 

Gassel 1


Op deze pagina vindt u de uitslagen van alle door Gassel 1 gespeelde wedstrijden. Tevens vindt u hier de uitslagen van de wedstrijden die zijn gespeeld in de klasse waarin Gassel 1 uitkomt. Het wedstrijdprogramma is te vinden op de programmapagina van Gassel 1. Wilt u uitslagen van voorgaande seizoenen bekijken, klik dan hier.



Competitie seizoen 2019-2020:

Zondag 03 mei 2020
|  inhaalprogramma  |
 De Zwaluw 1 -  SES 1 afgelast

Zondag 26 april 2020
|  wedstrijdronde 23  |
 Gassel 1 -  SCV '58 1 afgelast
 SIOL 1 -  Festilent 1 afgelast
 Achilles Reek 1 -  DSV 1 afgelast
 SES 1 -  SCMH 1 afgelast
 Juliana Mill 1 -  Constantia 1 afgelast
 De Zwaluw 1 -  Toxandria 1 afgelast
 VIOS '38 1 -  SV Milsbeek 1 afgelast

Zondag 19 april 2020
|  wedstrijdronde 22  |
 Festilent 1 -  Gassel 1 afgelast
 Constantia 1 -  Achilles Reek 1 afgelast
 SCMH 1 -  De Zwaluw 1 afgelast
 SCV '58 1 -  VIOS '38 1 afgelast
 Toxandria 1 -  SIOL 1 afgelast
 DSV 1 -  SES 1 afgelast
 SV Milsbeek 1 -  Juliana Mill 1 afgelast

Tweede Paasmaandag 13 april 2020
|  inhaalprogramma  |
 Achilles Reek 1 -  Gassel 1 afgelast
 Constantia 1 -  DSV 1 afgelast
 VIOS '38 1 -  De Zwaluw 1 afgelast

Paaszaterdag 11 april 2020
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 1 -  Juliana Mill 1 afgelast
 SCV '58 1 -  De Zwaluw 1 afgelast
 VIOS '38 1 -  SIOL 1 afgelast
 SV Milsbeek 1 -  Constantia 1 afgelast
 SCMH 1 -  Achilles Reek 1 afgelast
 SES 1 -  Toxandria 1 afgelast

Zondag 05 april 2020
|  wedstrijdronde 21  |
 Gassel 1 -  SES 1 afgelast
 Achilles Reek 1 -  Juliana Mill 1 afgelast
 SCMH 1 -  VIOS '38 1 afgelast
 SIOL 1 -  SCV '58 1 afgelast
 De Zwaluw 1 -  SV Milsbeek 1 afgelast
 Toxandria 1 -  Festilent 1 afgelast
 DSV 1 -  Constantia 1 afgelast

Zondag 29 maart 2020
|  wedstrijdronde 20  |
 Gassel 1 -  SIOL 1 afgelast
 Juliana Mill 1 -  De Zwaluw 1 afgelast
 SES 1 -  Achilles Reek 1 afgelast
 VIOS '38 1 -  Constantia 1 afgelast
 SCV '58 1 -  Toxandria 1 afgelast
 Festilent 1 -  SCMH 1 afgelast
 SV Milsbeek 1 -  DSV 1 afgelast

Zondag 22 maart 2020
|  wedstrijdronde 19  |
 Toxandria 1 -  Gassel 1 afgelast
 Achilles Reek 1 -  SV Milsbeek 1 afgelast
 SCMH 1 -  SCV '58 1 afgelast
 SIOL 1 -  SES 1 afgelast
 DSV 1 -  Juliana Mill 1 afgelast
 De Zwaluw 1 -  VIOS '38 1 afgelast
 Constantia 1 -  Festilent 1 afgelast

Zondag 15 maart 2020
|  wedstrijdronde 18  |
 Gassel 1 -  DSV 1 afgelast
 Achilles Reek 1 -  De Zwaluw 1 afgelast
 VIOS '38 1 -  Festilent 1 afgelast
 SCV '58 1 -  SV Milsbeek 1 afgelast
 SIOL 1 -  SCMH 1 afgelast
 Juliana Mill 1 -  Toxandria 1 afgelast
 SES 1 -  Constantia 1 afgelast

Zondag 08 maart 2020
|  wedstrijdronde 17  |
 Constantia 1 -  Gassel 1 4 - 3
 Toxandria 1 -  Achilles Reek 1 0 - 1
 Juliana Mill 1 -  SES 1 4 - 1
 DSV 1 -  VIOS '38 1 1 - 0
 Festilent 1 -  SCV '58 1 3 - 2
 De Zwaluw 1 -  SIOL 1 2 - 3
 SV Milsbeek 1 -  SCMH 1 2 - 0

Zondag 01 maart 2020
|  inhaal wedstrijdronde 15  |
 Achilles Reek 1 -  Gassel 1 afgelast
 Toxandria 1 -  VIOS '38 1 0 - 2
 Juliana Mill 1 -  SIOL 1 2 - 1
 Constantia 1 -  SCMH 1 0 - 2
 DSV 1 -  SCV '58 1 3 - 1
 Festilent 1 -  SV Milsbeek 1 4 - 0
 De Zwaluw 1 -  SES 1 afgelast

Donderdag 20 februari 2020
|  inhaalprogramma  |
 SIOL 1 -  Juliana Mill 1 1 - 2

Zondag 16 februari 2020
|  wedstrijdronde 16  |
 Gassel 1 -  De Zwaluw 1 2 - 0
 SES 1 -  Festilent 1 0 - 2
 SCV '58 1 -  Constantia 1 1 - 4
 SCMH 1 -  DSV 1 1 - 1
 SIOL 1 -  Achilles Reek 1 0 - 1
 VIOS '38 1 -  Juliana Mill 1 1 - 0
 SV Milsbeek 1 -  Toxandria 1 0 - 2

Zondag 09 februari 2020
|  wedstrijdronde 15  |
 Achilles Reek 1 -  Gassel 1 afgelast
 Toxandria 1 -  VIOS '38 1 afgelast
 Juliana Mill 1 -  SIOL 1 afgelast
 Constantia 1 -  SCMH 1 afgelast
 DSV 1 -  SCV '58 1 afgelast
 Festilent 1 -  SV Milsbeek 1 afgelast
 De Zwaluw 1 -  SES 1 afgelast

Zondag 02 februari 2020
|  wedstrijdronde 14  |
 Gassel 1 -  Juliana Mill 1 afgelast
 SCMH 1 -  Achilles Reek 1 afgelast
 SCV '58 1 -  De Zwaluw 1 afgelast
 SES 1 -  Toxandria 1 afgelast
 VIOS '38 1 -  SIOL 1 afgelast
 Festilent 1 -  DSV 1 4 - 4
 SV Milsbeek 1 -  Constantia 1 afgelast

Zondag 26 januari 2020
|  wedstrijdronde 13  |
 SIOL 1 -  Gassel 1 2 - 0
 Achilles Reek 1 -  SES 1 1 - 3
 DSV 1 -  SV Milsbeek 1 4 - 0
 Toxandria 1 -  SCV '58 1 6 - 3
 De Zwaluw 1 -  SCMH 1 2 - 1
 Constantia 1 -  VIOS '38 1 0 - 0
 Juliana Mill 1 -  Festilent 1 2 - 4

Zondag 19 januari 2020
|  inhaalprogramma  |
 De Zwaluw 1 -  DSV 1 2 - 2

Zondag 15 december 2019
|  wedstrijdronde 12  |
 SES 1 -  Gassel 1 1 - 1
 Constantia 1 -  DSV 1 afgelast
 SCMH 1 -  Juliana Mill 1 2 - 0
 SCV '58 1 -  SIOL 1 1 - 3
 Festilent 1 -  Toxandria 1 4 - 1
 VIOS '38 1 -  De Zwaluw 1 afgelast
 SV Milsbeek 1 -  Achilles Reek 1 1 - 1

Zondag 08 december 2019
|  wedstrijdronde 11  |
 Gassel 1 -  Festilent 1 1 - 5
 SIOL 1 -  SV Milsbeek 1 1 - 2
 SES 1 -  VIOS '38 1 2 - 1
 Achilles Reek 1 -  Constantia 1 1 - 6
 De Zwaluw 1 -  DSV 1 afgelast
 Juliana Mill 1 -  SCV '58 1 2 - 1
 Toxandria 1 -  SCMH 1 0 - 0

Zondag 01 december 2019
|  wedstrijdronde 10  |
 SCV '58 1 -  Gassel 1 2 - 3
 Festilent 1 -  De Zwaluw 1 2 - 0
 DSV 1 -  Toxandria 1 0 - 0
 Constantia 1 -  SIOL 1 1 - 1
 Juliana Mill 1 -  Achilles Reek 1 1 - 1
 VIOS '38 1 -  SCMH 1 0 - 1
 SV Milsbeek 1 -  SES 1 3 - 0

Zondag 24 november 2019
|  wedstrijdronde 09  |
 Gassel 1 -  SV Milsbeek 1 2 - 3
 Achilles Reek 1 -  VIOS '38 1 2 - 1
 SCMH 1 -  Festilent 1 1 - 3
 De Zwaluw 1 -  Constantia 1 0 - 4
 SIOL 1 -  DSV 1 1 - 1
 SES 1 -  SCV '58 1 1 - 3
 Toxandria 1 -  Juliana Mill 1 1 - 3

Zondag 17 november 2019
|  restant gestaakt duel  |
 Gassel 1 -  Constantia 1 2 - 2

Zondag 10 november 2019
|  wedstrijdronde 08  |
 DSV 1 -  Gassel 1 4 - 0
 De Zwaluw 1 -  Achilles Reek 1 0 - 3
 Constantia 1 -  Juliana Mill 1 2 - 1
 SCMH 1 -  SIOL 1 4 - 1
 VIOS '38 1 -  Toxandria 1 0 - 2
 Festilent 1 -  SES 1 2 - 2
 SV Milsbeek 1 -  SCV '58 1 4 - 2

Zondag 03 november 2019
|  wedstrijdronde 07  |
 Gassel 1 -  Achilles Reek 1 0 - 2
 SCV '58 1 -  SCMH 1 0 - 2
 Juliana Mill 1 -  DSV 1 2 - 5
 SES 1 -  SIOL 1 1 - 2
 Toxandria 1 -  De Zwaluw 1 1 - 1
 Festilent 1 -  Constantia 1 1 - 0
 SV Milsbeek 1 -  VIOS '38 1 6 - 0

Zondag 27 oktober 2019
|  wedstrijdronde 06  |
 De Zwaluw 1 -  Gassel 1 2 - 4
 SIOL 1 -  Juliana Mill 1 gestaakt
 Achilles Reek 1 -  Toxandria 1 4 - 3
 Constantia 1 -  SES 1 3 - 0
 SCMH 1 -  SV Milsbeek 1 2 - 0
 VIOS '38 1 -  SCV '58 1 4 - 1
 DSV 1 -  Festilent 1 2 - 3

Zondag 20 oktober 2019
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel 1 -  SCMH 1 0 - 5
 SCV '58 1 -  DSV 1 1 - 7
 Achilles Reek 1 -  SIOL 1 2 - 2
 SES 1 -  De Zwaluw 1 1 - 5
 Festilent 1 -  VIOS '38 1 6 - 1
 Juliana Mill 1 -  SV Milsbeek 1 1 - 4
 Toxandria 1 -  Contantia 1 2 - 2

Zondag 13 oktober 2019
|  wedstrijdronde 04  |
 VIOS '38 1 -  Gassel 1 0 - 1
 SCMH 1 -  SES 1 1 - 1
 Constantia 1 -  SCV '58 1 5 - 3
 DSV 1 -  Achilles Reek 1 1 - 2
 De Zwaluw 1 -  Juliana Mill 1 1 - 3
 SIOL 1 -  Toxandria 1 4 - 2
 SV Milsbeek 1 -  Festilent 1 3 - 1

Zondag 06 oktober 2019
|  wedstrijdronde 03  |
 Gassel 1 -  Constantia 1 gestaakt
 SCV '58 1 -  Festilent 1 2 - 7
 Juliana Mill 1 -  VIOS '38 1 3 - 1
 Achilles Reek 1 -  SCMH 1 0 - 3
 Toxandria 1 -  SV Milsbeek 1 0 - 2
 SIOL 1 -  De Zwaluw 1 1 - 4
 SES 1 -  DSV 1 2 - 2

Zondag 29 september 2019
|  wedstrijdronde 02  |
 Gassel 1 -  Toxandria 1 3 - 1
 SCV '58 1 -  Achilles Reek 1 0 - 3
 VIOS '38 1 -  DSV 1 1 - 3
 SCMH 1 -  Constantia 1 1 - 2
 SES 1 -  Juliana Mill 1 1 - 2
 Festilent 1 -  SIOL 1 3 - 3
 SV Milsbeek 1 -  De Zwaluw 1 3 - 1

Zondag 22 september 2019
|  wedstrijdronde 01  |
 Juliana Mill 1 -  Gassel 1 2 - 0
 Achilles Reek 1 -  Festilent 1 1 - 0
 SIOL 1 -  VIOS '38 1 3 - 3
 De Zwaluw 1 -  SCV '58 1 4 - 0
 Toxandria 1 -  SES 1 0 - 1
 DSV 1 -  SCMH 1 2 - 3
 Constantia 1 -  SV Milsbeek 1 1 - 0


Beker seizoen 2019-2020:

Zondag 15 september 2019
|  bekerprogramma  |
 OKSV 1 -  Gassel 1 1 - 0
 SSA Vesta '19 1 -  HBV 1 8 - 1

Zondag 08 september 2019
|  bekerprogramma  |
 HBV 1 -  Gassel 1 1 - 0

Donderdag 05 september 2019
|  bekerprogramma  |
 SSA Vesta '19 1 -  OKSV 1 5 - 0

Zondag 01 september 2019
|  bekerprogramma  |
 Gassel 1 -  SSA Vesta '19 1 1 - 2
 OKSV 1 -  HBV 1 2 - 3


Vriendschappelijk seizoen 2019-2020:

Dinsdag 21 januari 2020
|  oefenprogramma  |
 FC Uden 1 -  Gassel 1 1 - 5

Donderdag 16 januari 2020
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  HBV 1 3 - 3

Zondag 12 januari 2020
|  oefenprogramma  |
 Astrantia 1 -  Gassel 1 1 - 3

Dinsdag 12 november 2019
|  oefenprogramma  |
 Herpinia 1 -  Gassel 1 2 - 2

Dinsdag 15 oktober 2019
|  oefenwedstrijd  |
 Eendracht '30 1 -  Gassel 1 afgelast

Dinsdag 10 september 2019
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  GVV '57 1 7 - 0

Dinsdag 27 augustus 2019
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  JVC Cuijk Zat. 1 2 - 2

Zondag 25 augustus 2019
|  oefenprogramma  |
 Overasseltse Boys 1 -  Gassel 1 4 - 0

Zondag 18 augustus 2019
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  GVV '57 1 afgelast

Zondag 11 augustus 2019
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  Niftrik 1 0 - 1


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR30+1
Gassel JO19-1
Gassel JO15-1
Gassel JO12-1
Gassel JO10-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams