WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Gassel 1


Op deze pagina vindt u het wedstrijdprogramma van de klasse waarin Gassel 1 uitkomt. Wanneer een wedstrijdronde is afgewerkt, zal het programma hiervan worden overgeplaatst naar de uitslagenpagina van Gassel 1.



Competitie seizoen 2018-2019:

Zondag 16 december 2018
|  wedstrijdronde 12  |
 SV Milsbeek 1 -  Gassel 1 14:00 uur
 HBV 1 -  Juliana Mill 1 14:00 uur
 Estria 1 -  V.V. Achates 1 14:00 uur
 SIOL 1 -  Achilles Reek 1 14:00 uur
 Toxandria 1 -  DSV 1 14:00 uur
 Hapse Boys 1 -  SES 1 14:00 uur
 Festilent 1 -  FC Uden 1 14:00 uur

Dinsdag 18 december 2019
|  inhaalprogramma  |
 DSV 1 -  Juliana Mill 1 20:00 uur

Zondag 23 december 2019
|  inhaalprogramma  |
 Achilles Reek 1 -  Gassel 1 14:00 uur
 Estria 1 -  SES 1 14:00 uur
 Toxandria 1 -  V.V. Achates 1 14:00 uur

Zondag 20 januari 2019
|  wedstrijdronde 13  |
 Gassel 1 -  Toxandria 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 SES 1 -  V.V. Achates 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  HBV 1 14:30 uur
 FC Uden 1 -  SV Milsbeek 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  Estria 1 14:30 uur
 DSV 1 -  Hapse Boys 1 14:30 uur

Zondag 27 januari 2019
|  wedstrijdronde 14  |
 V.V. Achates 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Toxandria 1 -  FC Uden 1 14:30 uur
 Hapse Boys 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  HBV 1 14:30 uur
 SES 1 -  DSV 1 14:30 uur
 Estria 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 SV Milsbeek 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur

Zondag 03 februari 2019
|  wedstrijdronde 15  |
 Gassel 1 -  SES 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Toxandria 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 FC Uden 1 -  Hapse Boys 1 14:30 uur
 DSV 1 -  SV Milsbeek 1 14:30 uur
 HBV 1 -  Estria 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  V.V. Achates 1 14:30 uur

Zondag 10 februari 2019
|  wedstrijdronde 16  |
 Festilent 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 SES 1 -  FC Uden 1 14:30 uur
 Toxandria 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 Estria 1 -  SV Milsbeek 1 14:30 uur
 Hapse Boys 1 -  HBV 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  DSV 1 14:30 uur
 V.V. Achates 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur

Zondag 17 februari 2019
|  wedstrijdronde 17  |
 Gassel 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  SES 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  Hapse Boys 1 14:30 uur
 FC Uden 1 -  Estria 1 14:30 uur
 HBV 1 -  Toxandria 1 14:30 uur
 DSV 1 -  V.V. Achates 1 14:30 uur
 SV Milsbeek 1 -  Festilent 1 14:30 uur

Zondag 24 februari 2019
|  wedstrijdronde 18  |
 DSV 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 SES 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 Estria 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 Toxandria 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 Hapse Boys 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 V.V. Achates 1 -  FC Uden 1 14:30 uur
 SV Milsbeek 1 -  HBV 1 14:30 uur

Zondag 09 december 2018
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 1 -  Estria 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  HBV 1 14:30 uur
 SES 1 -  Toxandria 1 14:30 uur
 DSV 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  SV Milsbeek 1 14:30 uur
 V.V. Achates 1 -  Hapse Boys 1 14:30 uur

Zondag 17 maart 2019
|  wedstrijdronde 19  |
 Gassel 1 -  Hapse Boys 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Estria 1 14:30 uur
 HBV 1 -  V.V. Achates 1 14:30 uur
 FC Uden 1 -  DSV 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  SV Milsbeek 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  SES 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  Toxandria 1 14:30 uur

Zondag 24 maart 2019
|  wedstrijdronde 20  |
 Toxandria 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Hapse Boys 1 -  DSV 1 14:30 uur
 Estria 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 HBV 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 SV Milsbeek 1 -  FC Uden 1 14:30 uur
 V.V. Achates 1 -  SES 1 14:30 uur

Zondag 07 april 2019
|  wedstrijdronde 21  |
 Gassel 1 -  SV Milsbeek 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 SES 1 -  Hapse Boys 1 14:30 uur
 FC Uden 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 DSV 1 -  Toxandria 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  HBV 1 14:30 uur
 V.V. Achates 1 -  Estria 1 14:30 uur

Zondag 14 april 2019
|  wedstrijdronde 22  |
 Estria 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Toxandria 1 -  SES 1 14:30 uur
 HBV 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  FC Uden 1 14:30 uur
 Hapse Boys 1 -  V.V. Achates 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  DSV 1 14:30 uur
 SV Milsbeek 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur

Zondag 21 april 2019
|  wedstrijdronde 23  |
 Gassel 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 FC Uden 1 -  HBV 1 14:30 uur
 SES 1 -  Estria 1 14:30 uur
 DSV 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 Hapse Boys 1 -  SV Milsbeek 1 14:30 uur
 V.V. Achates 1 -  Toxandria 1 14:30 uur

Zondag 12 mei 2019
|  wedstrijdronde 24  |
 HBV 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  FC Uden 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  V.V. Achates 1 14:30 uur
 Toxandria 1 -  Hapse Boys 1 14:30 uur
 Estria 1 -  DSV 1 14:30 uur
 SV Milsbeek 1 -  SES 1 14:30 uur

Zondag 19 mei 2019
|  wedstrijdronde 25  |
 Gassel 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 SES 1 -  HBV 1 14:30 uur
 DSV 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 Hapse Boys 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 Toxandria 1 -  Estria 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  FC Uden 1 14:30 uur
 V.V. Achates 1 -  SV Milsbeek 1 14:30 uur

Zondag 26 mei 2019
|  wedstrijdronde 26  |
 FC Uden 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  V.V. Achates 1 14:30 uur
 Estria 1 -  Hapse Boys 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  SES 1 14:30 uur
 HBV 1 -  DSV 1 14:30 uur
 SV Milsbeek 1 -  Toxandria 1 14:30 uur


Beker seizoen 2018-2019:

Er zijn geen wedstrijden meer te spelen.


Vriendschappelijk seizoen 2018-2019:

Er zijn nog geen wedstrijden bekend.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR30+1
Gassel JO19-1
Gassel JO15-1
Gassel JO12-1
Gassel JO10-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams