WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Gassel 1


Op deze pagina vindt u het wedstrijdprogramma van de klasse waarin Gassel 1 uitkomt. Wanneer een wedstrijdronde is afgewerkt, zal het programma hiervan worden overgeplaatst naar de uitslagenpagina van Gassel 1.



Competitie seizoen 2021-2022:

Donderdag 20 oktober 2021
|  inhaalprogramma  |
 Achilles Reek 1 -  FC de Rakt 1 20:00 uur

Zondag 24 oktober 2021
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur
 SCMH 1 -  NLC '03 1 14:30 uur
 SES 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  Cito 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 FC de Rakt 1 -  Herpinia 1 14:30 uur

Zondag 31 oktober 2021
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  SES 1 14:30 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur
 Cito 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur
 Ulysses 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  SIOL 1 14:30 uur

Zondag 07 november 2021
|  wedstrijdronde 07  |
 SES 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Herpinia 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  Cito 1 14:30 uur
 FC de Rakt 1 -  NLC '03 1 14:30 uur

Zondag 14 november 2021
|  inhaalprogramma  |
 Ulysses 1 -  Cito 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur

Zondag 21 november 2021
|  wedstrijdronde 08  |
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 Cito 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 SCMH 1 -  SES 1 14:30 uur
 Ulysses 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  SIOL 1 14:30 uur

Zondag 28 november 2021
|  wedstrijdronde 09  |
 Gassel 1 -  Cito 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur
 SES 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur
 Ulysses 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  NLC '03 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  Herpinia 1 14:30 uur

Zondag 05 december 2021
|  wedstrijdronde 10  |
 NLC '03 1 -  Gassel 1 14:00 uur
 Cito 1 -  SIOL 1 14:00 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  Achilles Reek 1 14:00 uur
 SCMH 1 -  Festilent 1 14:00 uur
 Herpinia 1 -  SES 1 14:00 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  Ulysses 1 14:00 uur
 FC de Rakt 1 -  Juliana Mill 1 14:00 uur

Zondag 12 december 2021
|  wedstrijdronde 11  |
 Gassel 1 -  Herpinia 1 14:00 uur
 SES 1 -  Achilles Reek 1 14:00 uur
 Ulysses 1 -  NLC '03 1 14:00 uur
 SIOL 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:00 uur
 Juliana Mill 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:00 uur
 Festilent 1 -  FC de Rakt 1 14:00 uur
 SCMH 1 -  Cito 1 14:00 uur

Zondag 23 januari 2022
|  wedstrijdronde 12  |
 FC de Rakt 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  Cito 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  SES 1 14:30 uur

Zondag 30 januari 2022
|  wedstrijdronde 13  |
 Gassel 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 Cito 1 -  NLC '03 1 14:30 uur
 SCMH 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 Ulysses 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  SES 1 14:30 uur

Zondag 06 februari 2022
|  wedstrijdronde 14  |
 Festilent 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 SES 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  Herpinia 1 14:30 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur
 FC de Rakt 1 -  Cito 1 14:30 uur

Zondag 13 februari 2022
|  wedstrijdronde 15  |
 Gassel 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur
 Cito 1 -  SES 1 14:30 uur
 SCMH 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 Ulysses 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur

Zondag 20 februari 2022
|  wedstrijdronde 16  |
 Vorstenbossche Boys 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Cito 1 14:30 uur
 SES 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  Herpinia 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  NLC '03 1 14:30 uur
 FC de Rakt 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur

Zondag 13 maart 2022
|  wedstrijdronde 17  |
 Gassel 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur
 Cito 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 SCMH 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  SES 1 14:30 uur
 Ulysses 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur

Zondag 20 maart 2022
|  wedstrijdronde 18  |
 Juliana Mill 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur
 SES 1 -  NLC '03 1 14:30 uur
 Ulysses 1 -  Herpinia 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  Cito 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur

Zondag 27 maart 2022
|  wedstrijdronde 19  |
 Gassel 1 -  SES 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  NLC '03 1 14:30 uur
 Cito 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 FC de Rakt 1 -  Ulysses 1 14:30 uur

Zondag 03 april 2022
|  wedstrijdronde 20  |
 Ulysses 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  Cito 1 14:30 uur
 SES 1 -  Herpinia 1 14:30 uur
 SCMH 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur

Zondag 10 april 2022
|  wedstrijdronde 21  |
 Gassel 1 -  NLC '03 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 Cito 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  Herpinia 1 14:30 uur
 SES 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 FC de Rakt 1 -  SCMH 1 14:30 uur

Zondag 24 april 2022
|  wedstrijdronde 22  |
 Herpinia 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Cito 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 SCMH 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 FC de Rakt 1 -  SES 1 14:30 uur

Zondag 01 mei 2022
|  wedstrijdronde 23  |
 Gassel 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  SES 1 14:30 uur
 Ulysses 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  Cito 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  NLC '03 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur

Zondag 15 mei 2022
|  wedstrijdronde 24  |
 Cito 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  Herpinia 1 14:30 uur
 SCMH 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur
 SES 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 FC de Rakt 1 -  Festilent 1 14:30 uur

Zondag 22 mei 2022
|  wedstrijdronde 25  |
 Gassel 1 -  FC de Rakt 1 14:30 uur
 Achilles Reek 1 -  NLC '03 1 14:30 uur
 Ulysses 1 -  Vorstenbossche Boys 1 14:30 uur
 Juliana Mill 1 -  SES 1 14:30 uur
 Herpinia 1 -  SCMH 1 14:30 uur
 SIOL 1 -  Cito 1 14:30 uur
 Festilent 1 -  SJO/SSA VESTA '19 1 14:30 uur

Zondag 29 mei 2022
|  wedstrijdronde 26  |
 SCMH 1 -  Gassel 1 14:30 uur
 Cito 1 -  Ulysses 1 14:30 uur
 NLC '03 1 -  Juliana Mill 1 14:30 uur
 SES 1 -  Festilent 1 14:30 uur
 SJO/SSA VESTA '19 1 -  SIOL 1 14:30 uur
 Vorstenbossche Boys 1 -  Herpinia 1 14:30 uur
 FC de Rakt 1 -  Achilles Reek 1 14:30 uur


Beker seizoen 2021-2022:

Er zijn geen wedstrijden meer te spelen.


Vriendschappelijk seizoen 2021-2022:

Dinsdag 28 september 2021
|  oefenprogramma  |
 Gassel 1 -  Astrantia 1 afgelast


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR18+1
Gassel VR30+1
Gassel JO16-1
Gassel JO13-1
Gassel JO11-1
Gassel JO9-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams