WEDSTRIJDEN

 | 

Uitslagen

 | 

Gassel 3


Op deze pagina vindt u de uitslagen van alle door Gassel 3 gespeelde wedstrijden. Tevens vindt u hier de uitslagen van de wedstrijden die zijn gespeeld in de klasse waarin Gassel 3 uitkomt. Het wedstrijdprogramma is te vinden op de programmapagina van Gassel 3. Wilt u uitslagen van voorgaande seizoenen bekijken, klik dan hier.



Competitie seizoen 2022-2023:

Zondag 21 mei 2023
|  wedstrijdronde 21  |
 HVCH 16 -  Gassel 3 2 - 1
 FC Schadewijk 5 -  Berghem Sport 8 2 - 7
 EGS '20 12 -  Herpinia 5 0 - 4
 SV TOP 11 -  DAW Schaijk 10 6 - 0
 Nooit Gedacht 5 -  Cito 6 3 - 2
 Prinses Irene 8 -  SSA/SJO VITA 5 4 - 0

Zondag 14 mei 2023
|  wedstrijdronde 22  |
 Gassel 3 -  FC Schadewijk 5 3 - 1
 SSA/SJO VITA 5 -  HVCH 16 5 - 3
 Herpinia 5 -  SV TOP 11 3 - 3
 DAW Schaijk 10 -  Nooit Gedacht 5 łitgesteld
 Cito 6 -  Prinses Irene 8 6 - 3
 Berghem Sport 8 -  EGS '20 12 11 - 1

Zondag 07 mei 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 3 -  Cito 6 3 - 1
 HVCH 16 -  SV TOP 11 7 - 2
 Herpinia 5 -  Prinses Irene 8 3 - 5

Zondag 30 april 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 3 -  Nooit Gedacht 5 1 - 2

Zondag 23 april 2023
|  wedstrijdronde 20  |
 Gassel 3 -  Prinses Irene 8 4 - 1
 SSA/SJO VITA 5 -  Cito 6 4 - 1
 DAW Schaijk 10 -  EGS '20 12 6 - 1
 Herpinia 5 -  FC Schadewijk 5 5 - 3
 Nooit Gedacht 5 -  SV TOP 11 0 - 0
 Berghem Sport 8 -  HVCH 16 7 - 2

Zondag 16 april 2023
|  wedstrijdronde 19  |
 Cito 6 -  Gassel 3 3 - 1
 SSA/SJO VITA 5 -  Nooit Gedacht 5 0 - 4
 FC Schadewijk 5 -  DAW Schaijk 10 4 - 1
 EGS '20 12 -  SV TOP 11 0 - 4
 HVCH 16 -  Herpinia 5 6 - 1
 Prinses Irene 8 -  Berghem Sport 8 0 - 4

Tweede Paasmaandag 10 april 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 3 -  Herpinia 5 1 - 2
 Cito 6 -  SV TOP 11 4 - 3
 Prinses Irene 8 -  DAW Schaijk 10 1 - 5

Zondag 02 april 2023
|  wedstrijdronde 18  |
 Gassel 3 -  SSA/SJO VITA 5 afgelast
 DAW Schaijk 10 -  HVCH 16 afgelast
 Herpinia 5 -  Prinses Irene 8 uitgesteld
 SV TOP 11 -  FC Schadewijk 5 8 - 1
 Nooit Gedacht 5 -  EGS '20 12 6 - 1
 Berghem Sport 8 -  Cito 6 2 - 0

Zondag 26 maart 2023
|  wedstrijdronde 17  |
 Gassel 3 -  Nooit Gedacht 5 afgelast
 SSA/SJO VITA 5 -  Berghem Sport 8 1 - 4
 FC Schadewijk 5 -  EGS '20 12 3 - 9
 Cito 6 -  Herpinia 5 1 - 2
 HVCH 16 -  SV TOP 11 afgelast
 Prinses Irene 8 -  DAW Schaijk 10 afgelast

Zondag 19 maart 2023
|  wedstrijdronde 16  |
 Berghem Sport 8 -  Gassel 3 2 - 1
 DAW Schaijk 10 -  Cito 6 1 - 4
 EGS '20 12 -  HVCH 16 1 - 11
 Herpinia 5 -  SSA/SJO VITA 5 4 - 0
 SV TOP 11 -  Prinses Irene 8 5 - 2
 Nooit Gedacht 5 -  FC Schadewijk 5 6 - 2

Zondag 12 maart 2023
|  wedstrijdronde 15  |
 Gassel 3 -  Herpinia 5 afgelast
 SSA/SJO VITA 5 -  DAW Schaijk 10 2 - 1
 Cito 6 -  SV TOP 11 afgelast
 HVCH 16 -  FC Schadewijk 52 9 - 0
 Prinses Irene 8 -  EGS '20 1 2 - 0
 Berghem Sport 8 -  Nooit Gedacht 5 4 - 1

Zondag 05 maart 2023
|  wedstrijdronde 14  |
 DAW Schaijk 10 -  Gassel 3 3 - 5
 FC Schadewijk 5 -  Prinses Irene 8 5 - 1
 EGS '20 12 -  Cito 6 0 - 3
 Herpinia 5 -  Berghem Sport 8 0 - 3
 SV TOP 11 -  SSA/SJO VITA 5 2 - 0
 Nooit Gedacht 5 -  HVCH 16 5 - 2

Zondag 26 februari 2023
|  inhaalprogramma  |
 Prinses Irene 8 -  Cito 6 1 - 3
 DAW Schaijk 10 -  Herpinia 5 1 - 4

Zondag 12 februari 2023
|  wedstrijdronde 13  |
 Gassel 3 -  SV TOP 11 0 - 2
 SSA/SJO VITA 5 -  EGS '20 12 6 - 2
 Herpinia 5 -  Nooit Gedacht 5 1 - 6
 Cito 6 -  FC Schadewijk 5 9 - 3
 Berghem Sport 8 -  DAW Schaijk 10 5 - 1
 Prinses Irene 8 -  HVCH 16 1 - 5

Zondag 05 februari 2023
|  wedstrijdronde 12  |
 EGS '20 12 -  Gassel 3 1 - 4
 DAW Schaijk 10 -  Herpinia 5 uitgesteld
 FC Schadewijk 5 -  SSA/SJO VITA 5 3 - 8
 SV TOP 11 -  Berghem Sport 8 afgelast
 Prinses Irene 8 -  Nooit Gedacht 5 1 - 9
 HVCH 16 -  Cito 6 0 - 3

Zondag 29 januari 2023
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel 3 -  Cito 6 afgelast
 DAW Schaijk 10 -  FC Schadewijk 5 1 - 2
 Herpinia 5 -  HVCH 16 3 - 1
 SV TOP 11 -  EGS '20 12 8 - 3
 Nooit Gedacht 5 -  SSA/SJO VITA 5 5 - 1
 Berghem Sport 8 -  Prinses Irene 8 13 - 0

Zondag 22 januari 2023
|  inhaalprogramma  |
 Herpinia 5 -  EGS '20 12 4 - 1

Zondag 15 januari 2023
|  inhaalprogramma  |
 Berghem Sport 8 -  SSA/SJO VITA 5 3 - 3

Zondag 11 december 2022
|  wedstrijdronde 11  |
 FC Schadewijk 5 -  Gassel 3 1 - 6
 EGS '20 12 -  Berghem Sport 8 1 - 5
 SV TOP 11 -  Herpinia 5 4 - 3
 Nooit Gedacht 5 -  DAW Schaijk 10 1 - 0
 HVCH 16 -  SSA/SJO VITA 5 4 - 0
 Prinses Irene 8 -  Cito 6 afgelast

Zondag 04 december 2022
|  wedstrijdronde 10  |
 Gassel 3 -  HVCH 16 1 - 1
 SSA/SJO VITA 5 -  Prinses Irene 8 3 - 0
 DAW Schaijk 10 -  SV TOP 11 0 - 3
 Herpinia 5 -  EGS '20 12 uitgesteld
 Cito 6 -  Nooit Gedacht 5 1 - 1
 Berghem Sport 8 -  FC Schadewijk 5 11 - 2

Zondag 27 november 2022
|  wedstrijdronde 09  |
 Prinses Irene 8 -  Gassel 3 0 - 3
 FC Schadewijk 5 -  Herpinia 5 2 - 4
 EGS '20 12 -  DAW Schaijk 10 0 - 1
 SV TOP 11 -  Nooit Gedacht 5 3 - 0
 Cito 6 -  SSA/SJO VITA 5 3 - 2
 HVCH 16 -  Berghem Sport 8 1 - 6

Zondag 20 november 2022
|  inhaalprogramma  |
 Prinses Irene 8 -  FC Schadewijk 5 2 - 3
 SSA/SJO VITA 5 -  Herpinia 5 0 - 3

Zondag 13 november 2022
|  wedstrijdronde 07  |
 SSA/SJO VITA 5 -  Gassel 3 0 - 3
 FC Schadewijk 5 -  SV TOP 11 0 - 5
 EGS '20 12 -  Nooit Gedacht 5 2 - 8
 Cito 6 -  Berghem Sport 8 0 - 3
 HVCH 16 -  DAW Schaijk 10 8 - 2
 Prinses Irene 8 -  Herpinia 5 2 - 6

Zondag 06 november 2022
|  wedstrijdronde 06  |
 Nooit Gedacht 5 -  Gassel 3 2 - 1
 DAW Schaijk 10 -  Prinses Irene 8 1 - 5
 EGS '20 12 -  FC Schadewijk 5 1 - 3
 Herpinia 5 -  Cito 6 2 - 4
 SV TOP 11 -  HVCH 16 3 - 1
 Berghem Sport 8 -  SSA/SJO VITA 5 afgelast

Zondag 30 oktober 2022
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel 3 -  Berghem Sport 8 2 - 6
 SSA/SJO VITA 5 -  Herpinia 5 uitgesteld
 FC Schadewijk 5 -  Nooit Gedacht 5 2 - 7
 Cito 6 -  DAW Schaijk 10 2 - 1
 HVCH 16 -  EGS '20 12 10 - 0
 Prinses Irene 8 -  SV TOP 11 0 - 1

Zondag 23 oktober 2022
|  inhaalprogramma  |
 SV TOP 11 -  Gassel 3 0 - 3
 FC Schadewijk 5 -  Cito 6 2 - 7

Zondag 16 oktober 2022
|  wedstrijdronde 04  |
 Herpinia 5 -  Gassel 3 5 - 5
 DAW Schaijk 10 -  SSA/SJO VITA 5 1 - 3
 FC Schadewijk 5 -  HVCH 16 2 - 7
 EGS '20 12 -  Prinses Irene 8 2 - 6
 SV TOP 11 -  Cito 6 4 - 1
 Nooit Gedacht 5 -  Berghem Sport 8 3 - 7

Zondag 09 oktober 2022
|  wedstrijdronde 03  |
 Gassel 3 -  DAW Schaijk 10 3 - 1
 SSA/SJO VITA 5 -  SV TOP 11 2 - 5
 Cito 6 -  EGS '20 12 7 - 3
 Berghem Sport 8 -  Herpinia 5 7 - 0
 Prinses Irene 8 -  FC Schadewijk 5 uitgesteld
 HVCH 16 -  Nooit Gedacht 5 3 - 5

Zondag 02 oktober 2022
|  wedstrijdronde 02  |
 SV TOP 11 -  Gassel 3 uitgesteld
 DAW Schaijk 10 -  Berghem Sport 8 0 - 6
 EGS '20 12 -  SSA/SJO VITA 5 3 - 7
 Nooit Gedacht 5 -  Herpinia 5 4 - 1
 HVCH 16 -  Prinses Irene 8 7 - 0
 FC Schadewijk 5 -  Cito 6 uitgesteld

Zondag 25 september 2022
|  wedstrijdronde 01  |
 Gassel 3 -  EGS '20 12 4 - 0
 SSA/SJO VITA 5 -  FC Schadewijk 5 2 - 1
 Herpinia 5 -  DAW Schaijk 10 3 - 4
 Cito 6 -  HVCH 16 5 - 1
 Berghem Sport 8 -  SV TOP 11 6 - 2
 Nooit Gedacht 5 -  Prinses Irene 8 6 - 2


Beker seizoen 2022-2023:

Zondag 18 september 2022
|  bekerprogramma  |
 Gassel 3 -  Astrantia 2 2 - 0
 Vianen Vooruit 4 -  EGS '20 10 0 - 3

Zondag 11 september 2022
|  bekerprogramma  |
 Vianen Vooruit 4 -  Gassel 3 1 - 3
 EGS '20 10 -  Astrantia 2 3 - 1

Zondag 04 september 2022
|  bekerprogramma  |
 Gassel 3 -  EGS '20 10 0 - 6
 Astrantia 2 -  Vianen Vooruit 4 0 - 1


Vriendschappelijk seizoen 2022-2023:

Er zijn nog geen wedstrijden gespeeld.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel VR1
Gassel VR18+1
Gassel VR30+1
Gassel JO17-1
Gassel JO14-1
Gassel JO13-1
Gassel JO10-1
Gassel JO9-1
Gassel JO8-1
Alle teams