WEDSTRIJDEN

 | 

Uitslagen

 | 

Gassel 2


Op deze pagina vindt u de uitslagen van alle door Gassel 2 gespeelde wedstrijden. Tevens vindt u hier de uitslagen van de wedstrijden die zijn gespeeld in de klasse waarin Gassel 2 uitkomt. Het wedstrijdprogramma is te vinden op de programmapagina van Gassel 2. Wilt u uitslagen van voorgaande seizoenen bekijken, klik dan hier.



Competitie seizoen 2023-2024:

Zondag 25 februari 2024
|  wedstrijdronde 13  |
 OKSV 2 -  Gassel 2 afgelast
 VCO 2 -  Juliana Mill 3 afgelast
 DAW Schaijk 7 -  HBV 5 1 - 2
 SES 3 -  Herpinia 4 1 - 3
 EGS '20 7 -  Festilent 7 1 - 0
 FC de Rakt 8 -  SV DWSH '18 4 afgelast

Zondag 18 februari 2024
|  inhaalprogramma  |
 DAW Schaijk 7 -  FC de Rakt 8 8 - 0
 OKSV 2 -  Herpinia 4 5 - 1
 SES 3 -  EGS '20 7 afgelast
 SV DWSH '18 4 -  HBV 5 afgelast

Zondag 04 februari 2024
|  wedstrijdronde 12  |
 Gassel 2 -  DAW Schaijk 7 3 - 0
 Herpinia 4 -  EGS '20 7 0 - 5
 HBV 5 -  VCO 2 uitgesteld
 Juliana Mill 3 -  SES 3 5 - 1
 SV DWSH '18 4 -  OKSV 2 3 - 1
 Festilent 7 -  FC de Rakt 8 11 -1

Zondag 28 januari 2024
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel 2 -  Herpinia 4 2 - 7
 HBV 5 -  EGS '20 7 0 - 4
 OKSV 2 -  VCO 2 4 - 1
 DAW Schaijk 7 -  Juliana Mill 3 3 - 2
 SV DWSH '18 4 -  Festilent 7 4 - 0
 FC de Rakt 8 -  SES 3 1 - 7

Zondag 21 januari 2024
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 2 -  SV DWSH '18 4 afgelast
 Festilent 7 -  Herpinia 4 afgelast
 SES 3 -  OKSV 2 afgelast
 HBV 5 -  FC de Rakt 8 afgelast

Zondag 14 januari 2024
|  inhaalprogramma  |
 Juliana Mill 3 -  OKSV 2 afgelast
 SV DWSH '18 4 -  HBV 5 afgelast
 EGS '20 7 -  Herpinia 4 8 - 1
 FC de Rakt 8 -  Festilent 7 1 - 20
 VCO 2 -  SES 3 3 - 0

Zondag 17 december 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 2 -  VCO 2 3 - 7
 DAW Schaijk 7 -  SES 3 1 - 2
 Juliana Mill 3 -  Festilent 7 5 - 0
 SV DWSH '18 4 -  FC de Rakt 8 18 - 0

Zondag 10 december 2023
|  wedstrijdronde 11  |
 HBV 5 -  Gassel 2 afgelast
 Festilent 7 -  OKSV 2 1 - 6
 VCO 2 -  SES 3 afgelast
 Juliana Mill 3 -  EGS '20 7 afgelast
 SV DWSH '18 4 -  DAW Schaijk 7 5 - 2
 Herpinia 4 -  FC de Rakt 8 afgelast

Zondag 03 december 2023
|  wedstrijdronde 10  |
 Gassel 2 -  SV DWSH '18 4 afgelast
 OKSV 2 -  Herpinia 4 afgelast
 DAW Schaijk 7 -  Festilent 7 afgelast
 SES 3 -  HBV 5 1 - 5
 EGS '20 7 -  VCO 2 2 - 4
 FC de Rakt 8 -  Juliana Mill 3 0 - 8

Zondag 26 november 2023
|  wedstrijdronde 09  |
 Festilent 7 -  Gassel 2 4 - 2
 Herpinia 4 -  DAW Schaijk 7 3 - 6
 Juliana Mill 3 -  OKSV 2 afgelast
 SES 3 -  EGS '20 7 afgelast
 SV DWSH '18 4 -  HBV 5 afgelast
 VCO 2 -  FC de Rakt 8 9 - 1

Zondag 19 november 2023
|  inhaalprogramma  |
 SES 3 -  Gassel 2 3 - 0
 EGS '20 7 -  Herpinia 4 afgelast
 HBV 5 -  FC de Rakt 8 afgelast

Zondag 12 november 2023
|  wedstrijdronde 07  |
 Juliana Mill 3 -  Gassel 2 6 - 1
 Festilent 7 -  HBV 5 2 - 5
 Herpinia 4 -  SV DWSH '18 4 1 - 2
 VCO 2 -  DAW Schaijk 7 4 - 2
 SES 3 -  OKSV 2 afgelast
 EGS '20 7 -  FC de Rakt 8 20 - 0

Zondag 05 november 2023
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel 2 -  VCO 2 afgelast
 Festilent 7 -  Herpinia 4 afgelast
 OKSV 2 -  EGS '20 7 afgelast
 DAW Schaijk 7 -  SES 3 afgelast
 SV DWSH '18 4 -  Juliana Mill 3 1 - 5
 HBV 5 -  FC de Rakt 8 afgelast

Zondag 29 oktober 2023
|  wedstrijdronde 05  |
 SES 3 -  Gassel 2 afgelast
 Herpinia 4 -  HBV 5 4 - 1
 VCO 2 -  SV DWSH '18 4 0 - 2
 Juliana Mill 3 -  Festilent 7 afgelast
 EGS '20 7 -  DAW Schaijk 7 9 - 1
 FC de Rakt 8 -  OKSV 2 1 - 10

Zondag 22 oktober 2023
|  inhaalprogramma  |
 VCO 2 -  HBV 5 1 - 0
 OKSV 2 -  SV DWSH '18 4 3 - 1

Donderdag 19 oktober 2023
|  inhaalprogramma  |
 Herpinia 4 -  Juliana Mill 3 3 - 5

Zondag 15 oktober 2023
|  wedstrijdronde 04  |
 Gassel 2 -  EGS '20 7 3 - 9
 Festilent 7 -  VCO 2 7 - 2
 Herpinia 4 -  Juliana Mill 3 uitgesteld
 HBV 5 -  OKSV 2 1 - 3
 SV DWSH '18 4 -  SES 3 4 - 1
 DAW Schaijk 7 is vrij      

Zondag 08 oktober 2023
|  wedstrijdronde 03  |
 Gassel 2 is vrij      
 VCO 2 -  Herpinia 4 0 - 1
 Juliana Mill 3 -  HBV 5 4 - 1
 OKSV 2 -  DAW Schaijk 7 7 - 0
 SES 3 -  Festilent 7 3 - 6
 EGS '20 7 -  SV DWSH '18 4 3 - 0

Zondag 01 oktober 2023
|  wedstrijdronde 02  |
 Gassel 2 -  OKSV 2 1 - 1
 Festilent 7 -  EGS '20 7 1 - 8
 Herpinia 4 -  SES 3 8 - 4
 HBV 5 -  DAW Schaijk 7 7 - 3
 Juliana Mill 3 -  VCO 2 3 - 0
 SV DWSH '18 4 is vrij      

Zondag 24 september 2023
|  wedstrijdronde 01  |
 DAW Schaijk 7 -  Gassel 2 2 - 0
 VCO 2 -  HBV 5 uitgesteld
 OKSV 2 -  SV DWSH '18 4 uitgesteld
 SES 3 -  Juliana Mill 3 0 - 6
 EGS '20 7 -  Herpinia 4 uitgesteld
 Festilent 7 is vrij      


Beker seizoen 2023-2024:


Zondag 17 september 2023
|  bekerprogramma  |
 Gassel 2 -  HVCH 9 0 - 8
 Juliana Mill 3 -  ST HBV/Vianen Vooruit 3 1 - 2

Zondag 10 september 2023
|  bekerprogramma  |
 Gassel 2 -  Juliana Mill 3 1 - 5
 HVCH 9 -  ST HBV/Vianen Vooruit 3 5 - 0

Zondag 03 september 2023
|  bekerprogramma  |
 ST HBV/Vianen Vooruit 3 -  Gassel 2 6 - 1
 Juliana Mill 3 -  HVCH 9 0 - 7


Vriendschappelijk seizoen 2023-2024:

Er zijn nog geen wedstrijden gespeeld.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel VR1
Gassel VR18+1
Gassel VR30+1
Gassel JO19-1
Gassel JO16-1
Gassel JO13-1
Gassel JO11-1
Gassel JO10-1
Gassel JO9-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams