WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Gassel 2


Op deze pagina vindt u het wedstrijdprogramma van de klasse waarin Gassel 2 uitkomt. Wanneer een wedstrijdronde is afgewerkt, zal het programma hiervan worden overgeplaatst naar de uitslagenpagina van Gassel 2.



Competitie seizoen 2021-2022:

Zondag 24 oktober 2021
|  inhaalprogramma  |
 Hapse Boys 5 -  VCA 4 12:00 uur
 Vianen Vooruit 4 -  Olympia '18 7 11:00 uur
 De Zwaluw 5 -  Toxandria 3 11:00 uur

Zondag 31 oktober 2021
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel 2 -  Hapse Boys 5 13:00 uur
 DSV 5 -  Toxandria 3 10:00 uur
 HBV 3 -  De Zwaluw 5 11:00 uur
 Vianen Vooruit 4 -  SIOL 2 11:00 uur
 Olympia '18 7 -  SV DWSH '18 4 12:00 uur
 VCA 4 -  EGS '20 8 13:00 uur

Zondag 07 november 2021
|  wedstrijdronde 06  |
 Toxandria 3 -  Gassel 2 09:30 uur
 De Zwaluw 5 -  Vianen Vooruit 4 11:00 uur
 SIOL 2 -  DSV 5 11:30 uur
 SV DWSH '18 4 -  VCA 4 12:00 uur
 EGS '20 8 -  HBV 3 12:00 uur
 Hapse Boys 5 -  Olympia '18 7 12:00 uur

Zondag 21 november 2021
|  wedstrijdronde 07  |
 Vianen Vooruit 4 -  Gassel 2 11:00 uur
 HBV 3 -  Hapse Boys 5 11:00 uur
 De Zwaluw 5 -  SV DWSH '18 4 11:00 uur
 EGS '20 8 -  Toxandria 3 13:00 uur
 Olympia '18 7 -  DSV 5 12:00 uur
 VCA 4 -  SIOL 2 13:00 uur

Zondag 28 november 2021
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel 2 -  Olympia '18 7 13:00 uur
 Toxandria 3 -  VCA 4 09:30 uur
 DSV 5 -  Vianen Vooruit 4 10:00 uur
 SIOL 2 -  De Zwaluw 5 11:30 uur
 SV DWSH '18 4 -  HBV 3 12:00 uur
 Hapse Boys 5 -  EGS '20 8 12:00 uur

Zondag 05 december 2021
|  wedstrijdronde 09  |
 HBV 3 -  Gassel 2 11:00 uur
 Vianen Vooruit 4 -  SV DWSH '18 4 11:00 uur
 De Zwaluw 5 -  Hapse Boys 5 11:00 uur
 Olympia '18 7 -  Toxandria 3 12:00 uur
 VCA 4 -  DSV 5 13:00 uur
 EGS '20 8 -  SIOL 2 13:45 uur

Zondag 12 december 2021
|  wedstrijdronde 10  |
 Gassel 2 -  VCA 4 13:00 uur
 Toxandria 3 -  HBV 3 09:30 uur
 DSV 5 -  De Zwaluw 5 10:00 uur
 SIOL 2 -  Olympia '18 7 11:30 uur
 SV DWSH '18 4 -  EGS '20 8 12:00 uur
 Hapse Boys 5 -  Vianen Vooruit 4 12:00 uur

Zondag 30 januari 2022
|  wedstrijdronde 11  |
 Gassel 2 -  DSV 5 13:00 uur
 HBV 3 -  SIOL 2 11:00 uur
 Vianen Vooruit 4 -  Toxandria 3 11:00 uur
 Hapse Boys 5 -  SV DWSH '18 4 12:00 uur
 Olympia '18 7 -  VCA 4 12:00 uur
 EGS '20 8 -  De Zwaluw 5 14:00 uur

Zondag 06 februari 2022
|  wedstrijdronde 12  |
 De Zwaluw 5 -  Gassel 2 11:00 uur
 Toxandria 3 -  SV DWSH '18 4 09:30 uur
 DSV 5 -  EGS '20 8 10:00 uur
 SIOL 2 -  Hapse Boys 5 11:30 uur
 Olympia '18 7 -  Vianen Vooruit 4 12:00 uur
 VCA 4 -  HBV 3 13:00 uur

Zondag 13 februari 2022
|  wedstrijdronde 13  |
 Gassel 2 -  SIOL 2 13:00 uur
 HBV 3 -  DSV 5 11:00 uur
 Vianen Vooruit 4 -  VCA 4 11:00 uur
 SV DWSH '18 4 -  De Zwaluw 5 12:00 uur
 Hapse Boys 5 -  Toxandria 3 12:00 uur
 EGS '20 8 -  Olympia '18 7 13:15 uur

Zondag 20 februari 2022
|  wedstrijdronde 14  |
 Olympia '18 7 -  Gassel 2 12:00 uur
 Toxandria 3 -  EGS '20 8 09:30 uur
 DSV 5 -  SV DWSH '18 4 10:00 uur
 De Zwaluw 5 -  HBV 3 11:00 uur
 SIOL 2 -  Vianen Vooruit 4 11:30 uur
 VCA 4 -  Hapse Boys 5 13:00 uur

Zondag 13 maart 2022
|  wedstrijdronde 15  |
 Gassel 2 -  Toxandria 3 13:00 uur
 HBV 3 -  Olympia '18 7 11:00 uur
 Vianen Vooruit 4 -  De Zwaluw 5 11:00 uur
 SV DWSH '18 4 -  SIOL 2 12:00 uur
 Hapse Boys 5 -  DSV 5 12:00 uur
 EGS '20 8 -  VCA 4 14:00 uur

Zondag 20 maart 2022
|  wedstrijdronde 16  |
 DSV 5 -  Gassel 2 10:00 uur
 Toxandria 3 -  Vianen Vooruit 4 09:30 uur
 De Zwaluw 5 -  EGS '20 8 11:00 uur
 SIOL 2 -  HBV 3 11:30 uur
 SV DWSH '18 4 -  Hapse Boys 5 12:00 uur
 VCA 4 -  Olympia '18 7 13:00 uur

Zondag 27 maart 2022
|  wedstrijdronde 17  |
 Gassel 2 -  EGS '20 8 13:00 uur
 DSV 5 -  SIOL 2 10:00 uur
 HBV 3 -  SV DWSH '18 4 11:00 uur
 Vianen Vooruit 4 -  Hapse Boys 5 12:00 uur
 Olympia '18 7 -  De Zwaluw 5 12:00 uur
 VCA 4 -  Toxandria 3 13:00 uur

Zondag 03 april 2022
|  wedstrijdronde 18  |
 SV DWSH '18 4 -  Gassel 2 12:00 uur
 Toxandria 3 -  Olympia '18 7 09:30 uur
 De Zwaluw 5 -  DSV 5 11:00 uur
 SIOL 2 -  VCA 4 11:30 uur
 EGS '20 8 -  Vianen Vooruit 4 12:00 uur
 Hapse Boys 5 -  HBV 3 12:00 uur

Zondag 10 april 2022
|  wedstrijdronde 19  |
 Gassel 2 -  HBV 3 13:00 uur
 Toxandria 3 -  De Zwaluw 5 09:30 uur
 Vianen Vooruit 4 -  DSV 5 11:00 uur
 EGS '20 8 -  Hapse Boys 5 12:00 uur
 Olympia '18 7 -  SIOL 2 12:00 uur
 VCA 4 -  SV DWSH '18 4 13:00 uur

Zondag 24 april 2022
|  wedstrijdronde 20  |
 Hapse Boys 5 -  Gassel 2 12:00 uur
 DSV 5 -  Olympia '18 7 10:00 uur
 HBV 3 -  Toxandria 3 11:00 uur
 De Zwaluw 5 -  VCA 4 11:00 uur
 SIOL 2 -  EGS '20 8 11:30 uur
 SV DWSH '18 4 -  Vianen Vooruit 4 12:00 uur

Zondag 15 mei 2022
|  wedstrijdronde 21  |
 VCA 4 -  Gassel 2 13:00 uur
 Toxandria 3 -  DSV 5 09:30 uur
 Vianen Vooruit 4 -  HBV 3 11:00 uur
 De Zwaluw 5 -  SIOL 2 11:00 uur
 EGS '20 8 -  SV DWSH '18 4 12:00 uur
 Olympia '18 7 -  Hapse Boys 5 12:00 uur

Zondag 22 mei 2022
|  wedstrijdronde 22  |
 Gassel 2 -  Vianen Vooruit 4 13:00 uur
 DSV 5 -  VCA 4 10:00 uur
 HBV 3 -  EGS '20 8 11:00 uur
 SIOL 2 -  Toxandria 3 11:30 uur
 SV DWSH '18 4 -  Olympia '18 7 12:00 uur
 Hapse Boys 5 -  De Zwaluw 5 12:00 uur


Beker seizoen 2021-2022:

Er zijn geen wedstrijden meer te spelen.


Vriendschappelijk seizoen 2021-2022:

Er zijn nog geen wedstrijden bekend.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR18+1
Gassel VR30+1
Gassel JO16-1
Gassel JO13-1
Gassel JO11-1
Gassel JO9-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams