WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Gassel 3


Op deze pagina vindt u het wedstrijdprogramma van de klasse waarin Gassel 3 uitkomt. Wanneer een wedstrijdronde is afgewerkt, zal het programma hiervan worden overgeplaatst naar de uitslagenpagina van Gassel 3.



Competitie seizoen 2022-2023:

Zondag 12 februari 2023
|  wedstrijdronde 13  |
 Gassel 3 -  SV TOP 11 10:00 uur
 SSA/SJO VITA 5 -  EGS '20 12 09:30 uur
 Herpinia 5 -  Nooit Gedacht 5 10:00 uur
 Cito 6 -  FC Schadewijk 5 11:00 uur
 Berghem Sport 8 -  DAW Schaijk 10 12:00 uur
 Prinses Irene 8 -  HVCH 16 12:00 uur

Zondag 26 februari 2023
|  inhaalprogramma  |
 Prinses Irene 8 -  Cito 6 12:00 uur
 DAW Schaijk 10 -  Herpinia 5 10:00 uur

Zondag 05 maart 2023
|  wedstrijdronde 14  |
 DAW Schaijk 10 -  Gassel 3 10:00 uur
 FC Schadewijk 5 -  Prinses Irene 8 10:00 uur
 EGS '20 12 -  Cito 6 10:00 uur
 Herpinia 5 -  Berghem Sport 8 10:00 uur
 SV TOP 11 -  SSA/SJO VITA 5 10:00 uur
 Nooit Gedacht 5 -  HVCH 16 10:00 uur

Zondag 12 maart 2023
|  wedstrijdronde 15  |
 Gassel 3 -  Herpinia 5 13:00 uur
 SSA/SJO VITA 5 -  DAW Schaijk 10 09:45 uur
 Cito 6 -  SV TOP 11 11:00 uur
 HVCH 16 -  FC Schadewijk 52 12:00 uur
 Prinses Irene 8 -  EGS '20 1 12:00 uur
 Berghem Sport 8 -  Nooit Gedacht 5 12:00 uur

Zondag 19 maart 2023
|  wedstrijdronde 16  |
 Berghem Sport 8 -  Gassel 3 12:00 uur
 DAW Schaijk 10 -  Cito 6 10:00 uur
 EGS '20 12 -  HVCH 16 10:00 uur
 Herpinia 5 -  SSA/SJO VITA 5 10:00 uur
 SV TOP 11 -  Prinses Irene 8 10:00 uur
 Nooit Gedacht 5 -  FC Schadewijk 5 10:00 uur

Zondag 26 maart 2023
|  wedstrijdronde 17  |
 Gassel 3 -  Nooit Gedacht 5 11:30 uur
 SSA/SJO VITA 5 -  Berghem Sport 8 09:30 uur
 FC Schadewijk 5 -  EGS '20 12 10:00 uur
 Cito 6 -  Herpinia 5 11:00 uur
 HVCH 16 -  SV TOP 11 12:00 uur
 Prinses Irene 8 -  DAW Schaijk 10 12:00 uur

Zondag 02 april 2023
|  wedstrijdronde 18  |
 Gassel 3 -  SSA/SJO VITA 5 10:00 uur
 DAW Schaijk 10 -  HVCH 16 10:00 uur
 Herpinia 5 -  Prinses Irene 8 10:00 uur
 SV TOP 11 -  FC Schadewijk 5 10:00 uur
 Nooit Gedacht 5 -  EGS '20 12 10:00 uur
 Berghem Sport 8 -  Cito 6 12:00 uur

Zondag 16 april 2023
|  wedstrijdronde 19  |
 Cito 6 -  Gassel 3 11:00 uur
 SSA/SJO VITA 5 -  Nooit Gedacht 5 09:30 uur
 FC Schadewijk 5 -  DAW Schaijk 10 10:00 uur
 EGS '20 12 -  SV TOP 11 10:00 uur
 HVCH 16 -  Herpinia 5 12:00 uur
 Prinses Irene 8 -  Berghem Sport 8 12:00 uur

Zondag 23 april 2023
|  wedstrijdronde 20  |
 Gassel 3 -  Prinses Irene 8 13:00 uur
 SSA/SJO VITA 5 -  Cito 6 09:30 uur
 DAW Schaijk 10 -  EGS '20 12 10:00 uur
 Herpinia 5 -  FC Schadewijk 5 10:00 uur
 Nooit Gedacht 5 -  SV TOP 11 10:00 uur
 Berghem Sport 8 -  HVCH 16 12:00 uur

Zondag 07 mei 2023
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 3 -  Cito 6 11:00 uur

Zondag 14 mei 2023
|  wedstrijdronde 22  |
 Gassel 3 -  FC Schadewijk 5 10:00 uur
 SSA/SJO VITA 5 -  HVCH 16 09:25 uur
 Herpinia 5 -  SV TOP 11 10:00 uur
 DAW Schaijk 10 -  Nooit Gedacht 5 10:00 uur
 Cito 6 -  Prinses Irene 8 11:00 uur
 Berghem Sport 8 -  EGS '20 12 12:00 uur

Zondag 21 mei 2023
|  wedstrijdronde 21  |
 HVCH 16 -  Gassel 3 12:00 uur
 FC Schadewijk 5 -  Berghem Sport 8 10:00 uur
 EGS '20 12 -  Herpinia 5 10:00 uur
 SV TOP 11 -  DAW Schaijk 10 10:00 uur
 Nooit Gedacht 5 -  Cito 6 10:00 uur
 Prinses Irene 8 -  SSA/SJO VITA 5 12:00 uur


Beker seizoen 2022-2023:

Er zijn geen wedstrijden meer te spelen.


Vriendschappelijk seizoen 2022-2023:

Er zijn nog geen wedstrijden bekend.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel VR1
Gassel VR18+1
Gassel VR30+1
Gassel JO17-1
Gassel JO14-1
Gassel JO13-1
Gassel JO10-1
Gassel JO9-1
Gassel JO8-1
Alle teams