WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Gassel JO10-1


Op deze pagina vindt u het wedstrijdprogramma van de klasse waarin Gassel JO10-1 uitkomt. Wanneer een wedstrijdronde is afgewerkt, zal het programma hiervan worden overgeplaatst naar de uitslagenpagina van Gassel JO10-1.



Voorjaarscompetitie seizoen 2018-2019:

Zaterdag 23 maart 2019
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel JO10-1 -  Heijen JO10-1 09:30 uur
 Juliana Mill JO10-3 -  JVC Cuijk JO10-4 10:45 uur
 ST Estria/GVV/SCV JO10-3 -  Vitesse '08 JO10-3 11:00 uur
 DSV JO10-2 -  Constantia JO10-1 10:00 uur
 ST Fiducia/Elsendorp JO10-1 -  Sambeek JO10-1 09:30 uur
 Excellent JO10-2 -  Montagnards JO10-2 10:30 uur

Zaterdag 30 maart 2019
|  inhaalprogramma  |
 JVC Cuijk JO10-4 -  Gassel JO10-1 10:00 uur

Zaterdag 06 april 2019
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel JO10-1 -  ST Fiducia/Elsendorp JO10-1 09:30 uur
 Sambeek JO10-1 -  ST Estria/GVV/SCV JO10-3 09:30 uur
 Vitesse '08 JO10-3 -  Montagnards JO10-2 09:00 uur
 Constantia JO10-1 -  Juliana Mill JO10-3 09:00 uur
 JVC Cuijk JO10-4 -  DSV JO10-2 10:00 uur
 Heijen JO10-1 -  Excellent JO10-2 09:30 uur

Zaterdag 13 april 2019
|  wedstrijdronde 07  |
 Excellent JO10-2 -  Gassel JO10-1 10:30 uur
 Juliana Mill JO10-3 -  Sambeek JO10-1 10:45 uur
 Montagnards JO10-2 -  Constantia JO10-1 10:00 uur
 ST Estria/GVV/SCV JO10-3 -  Heijen JO10-1 11:00 uur
 DSV JO10-2 -  Vitesse '08 JO10-3 10:00 uur
 ST Fiducia/Elsendorp JO10-1 -  JVC Cuijk JO10-4 09:30 uur

Zaterdag 04 mei 2019
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel JO10-1 -  DSV JO10-2 09:30 uur
 Sambeek JO10-1 -  Constantia JO10-1 09:30 uur
 Vitesse '08 JO10-3 -  Excellent JO10-2 09:00 uur
 JVC Cuijk JO10-4 -  Montagnards JO10-2 10:00 uur
 ST Fiducia/Elsendorp JO10-1 -  ST Estria/GVV/SCV JO10-3 09:30 uur
 Heijen JO10-1 -  Juliana Mill JO10-3 09:30 uur

Zaterdag 11 mei 2019
|  wedstrijdronde 09  |
 ST Estria/GVV/SCV JO10-3 -  Gassel JO10-1 11:00 uur
 Juliana Mill JO10-3 -  ST Fiducia/Elsendorp JO10-1 10:45 uur
 Montagnards JO10-2 -  Sambeek JO10-1 10:00 uur
 Constantia JO10-1 -  Vitesse '08 JO10-3 09:00 uur
 DSV JO10-2 -  Heijen JO10-1 10:00 uur
 Excellent JO10-2 -  JVC Cuijk JO10-4 10:30 uur

Zaterdag 18 mei 2019
|  wedstrijdronde 10  |
 Gassel JO10-1 -  Juliana Mill JO10-3 09:30 uur
 Vitesse '08 JO10-3 -  Sambeek JO10-1 09:00 uur
 JVC Cuijk JO10-4 -  Constantia JO10-1 10:00 uur
 ST Estria/GVV/SCV JO10-3 -  Excellent JO10-2 11:00 uur
 ST Fiducia/Elsendorp JO10-1 -  DSV JO10-2 09:30 uur
 Heijen JO10-1 -  Montagnards JO10-2 09:30 uur

Zaterdag 25 mei 2019
|  wedstrijdronde 11  |
 Montagnards JO10-2 -  Gassel JO10-1 10:00 uur
 Sambeek JO10-1 -  JVC Cuijk JO10-4 09:30 uur
 Juliana Mill JO10-3 -  Vitesse '08 JO10-3 10:45 uur
 Constantia JO10-1 -  Heijen JO10-1 09:00 uur
 DSV JO10-2 -  ST Estria/GVV/SCV JO10-3 10:00 uur
 Excellent JO10-2 -  ST Fiducia/Elsendorp JO10-1 10:30 uur


Beker seizoen 2018-2019:

Er zijn geen wedstrijden meer te spelen.


Vriendschappelijk seizoen 2018-2019:

Er zijn nog geen wedstrijden bekend.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR30+1
Gassel JO19-1
Gassel JO15-1
Gassel JO12-1
Gassel JO10-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams