WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Gassel JO7-1


Op deze pagina vindt u het wedstrijdprogramma van de klasse waarin Gassel JO7-1 uitkomt. Wanneer een wedstrijdronde is afgewerkt, zal het programma hiervan worden overgeplaatst naar de uitslagenpagina van Gassel JO7-1.



Voorjaarscompetitie seizoen 2018-2019:

Zaterdag 23 maart 2019
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel JO7-1 -  ST Estria/GVV/S. JO7-3/JO7-4 09:30 uur
 ST Estria/GVV/S. JO7-1/JO7-2 -  Achilles Reek JO7-1/JO7-2 09:30 uur
 ST SVS/Exc./W. JO7-1/JO7-2 -  SIOL JO7-1 09:30 uur
 VCO JO7-1 -  Constantia JO7-1/JO7-2 09:30 uur
 SES JO7-1 -  Festilent JO7-1 09:30 uur
 Juliana Mill JO71/JO7-2 -  DAW Schaijk JO7-1/JO7-2 08:45 uur

Zaterdag 30 maart 2019
|  inhaalprogramma  |
 Achilles Reek JO7-1/JO7-2 -  Gassel JO7-1 09:00 uur

Zaterdag 06 april 2019
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel JO7-1 -  SES JO7-1 09:30 uur
 Festilent JO7-1 -  ST SVS/Exc./W. JO7-1/JO7-2 09:30 uur
 SIOL JO7-1 -  DAW Schaijk JO7-1/JO7-2 08:30 uur
 Constantia JO7-1/JO7-2 -  ST Estria/GVV/S. JO7-1/JO7-2 09:00 uur
 Achilles Reek JO7-1/JO7-2 -  VCO JO7-1 09:00 uur
 ST Estria/GVV/S. JO7-3/JO7-4 -  Juliana Mill JO71/JO7-2 09:30 uur

Zaterdag 13 april 2019
|  wedstrijdronde 07  |
 Juliana Mill JO71/JO7-2 -  Gassel JO7-1 08:45 uur
 ST Estria/GVV/S. JO7-1/JO7-2 -  Festilent JO7-1 09:30 uur
 DAW Schaijk JO7-1/JO7-2 -  Constantia JO7-1/JO7-2 09:00 uur
 ST SVS/Exc./W. JO7-1/JO7-2 -  ST Estria/GVV/S. JO7-3/JO7-4 09:30 uur
 VCO JO7-1 -  SIOL JO7-1 09:30 uur
 SES JO7-1 -  Achilles Reek JO7-1/JO7-2 09:30 uur

Zaterdag 04 mei 2019
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel JO7-1 -  VCO JO7-1 09:30 uur
 Festilent JO7-1 -  Constantia JO7-1/JO7-2 09:30 uur
 SIOL JO7-1 -  Juliana Mill JO71/JO7-2 08:30 uur
 Achilles Reek JO7-1/JO7-2 -  DAW Schaijk JO7-1/JO7-2 09:00 uur
 SES JO7-1 -  ST SVS/Exc./W. JO7-1/JO7-2 09:30 uur
 ST Estria/GVV/S. JO7-3/JO7-4 -  ST Estria/GVV/S. JO7-1/JO7-2 09:30 uur

Zaterdag 11 mei 2019
|  wedstrijdronde 09  |
 ST SVS/Exc./W. JO7-1/JO7-2 -  Gassel JO7-1 09:30 uur
 ST Estria/GVV/S. JO7-1/JO7-2 -  SES JO7-1 09:30 uur
 DAW Schaijk JO7-1/JO7-2 -  Festilent JO7-1 09:00 uur
 Constantia JO7-1/JO7-2 -  SIOL JO7-1 09:00 uur
 VCO JO7-1 -  ST Estria/GVV/S. JO7-3/JO7-4 09:30 uur
 Juliana Mill JO71/JO7-2 -  Achilles Reek JO7-1/JO7-2 08:45 uur

Zaterdag 18 mei 2019
|  wedstrijdronde 10  |
 Gassel JO7-1 -  ST Estria/GVV/S. JO7-1/JO7-2 09:30 uur
 SIOL JO7-1 -  Festilent JO7-1 08:30 uur
 Achilles Reek JO7-1/JO7-2 -  Constantia JO7-1/JO7-2 09:00 uur
 ST SVS/Exc./W. JO7-1/JO7-2 -  Juliana Mill JO71/JO7-2 09:30 uur
 SES JO7-1 -  VCO JO7-1 09:30 uur
 ST Estria/GVV/S. JO7-3/JO7-4 -  DAW Schaijk JO7-1/JO7-2 09:30 uur

Zaterdag 25 mei 2019
|  wedstrijdronde 11  |
 DAW Schaijk JO7-1/JO7-2 -  Gassel JO7-1 09:00 uur
 Festilent JO7-1 -  Achilles Reek JO7-1/JO7-2 09:30 uur
 ST Estria/GVV/S. JO7-1/JO7-2 -  SIOL JO7-1 09:30 uur
 Constantia JO7-1/JO7-2 -  ST Estria/GVV/S. JO7-3/JO7-4 09:00 uur
 VCO JO7-1 -  ST SVS/Exc./W. JO7-1/JO7-2 09:30 uur
 Juliana Mill JO71/JO7-2 -  SES JO7-1 08:45 uur


Beker seizoen 2018-2019:

Voor Gassel JO7-1 zijn er geen bekerwedstrijden.


Vriendschappelijk seizoen 2018-2019:

Er zijn nog geen wedstrijden bekend.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR30+1
Gassel JO19-1
Gassel JO15-1
Gassel JO12-1
Gassel JO10-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams