WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Gassel JO19-1


Op deze pagina vindt u het wedstrijdprogramma van de klasse waarin Gassel JO19-1 uitkomt. Wanneer een wedstrijdronde is afgewerkt, zal het programma hiervan worden overgeplaatst naar de uitslagenpagina van Gassel JO19-1.



Voorjaarscompetitie seizoen 2018-2019:

Zaterdag 23 maart 2019
|  wedstrijdronde 05  |
 Gassel JO19-1 -  ST SDDL/Ravenstein JO19-1 14:00 uur
 Gemert JO19-3 -  ST Excellent/SVS/W. JO19-2 13:45 uur
 Volkel JO19-2 -  JVC Cuijk JO19-2 13:00 uur
 VCO JO19-1 -  VIOS '38 JO19-1 15:00 uur
 De Zwaluw JO19-1 -  Juliana Mill JO19-2 14:30 uur
 Olympia '18 JO19-2 is vrij      

Zaterdag 30 maart 2019
|  inhaalprogramma  |
 VIOS '38 JO19-1 -  Gassel JO19-1 15:00 uur
 Juliana Mill JO19-2 -  Volkel JO19-2 15:30 uur
 De Zwaluw JO19-1 -  Gemert JO19-3 14:30 uur
 JVC Cuijk JO19-2 -  ST SDDL/Ravenstein JO19-1 15:00 uur

Zaterdag 06 april 2019
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel JO19-1 -  Olympia '18 JO19-2 14:00 uur
 JVC Cuijk JO19-2 -  Juliana Mill JO19-2 15:00 uur
 VIOS '38 JO19-1 -  Gemert JO19-3 15:00 uur
 ST Excellent/SVS/W. JO19-2 -  VCO JO19-1 14:30 uur
 ST SDDL/Ravenstein JO19-1 -  De Zwaluw JO19-1 15:00 uur
 Volkel JO19-2 is vrij      

Zaterdag 13 april 2019
|  wedstrijdronde 07  |
 De Zwaluw JO19-1 -  Gassel JO19-1 14:30 uur
 Juliana Mill JO19-2 -  VIOS '38 JO19-1 15:30 uur
 Volkel JO19-2 -  ST SDDL/Ravenstein JO19-1 13:00 uur
 VCO JO19-1 -  JVC Cuijk JO19-2 15:00 uur
 Olympia '18 JO19-2 -  ST Excellent/SVS/W. JO19-2 15:00 uur
 Gemert JO19-3 is vrij      

Zaterdag 20 april 2019
|  inhaalprogramma  |
 Olympia '18 JO19-2 -  JVC Cuijk JO19-2 15:00 uur

Zaterdag 04 mei 2019
|  wedstrijdronde 08  |
 Gassel JO19-1 -  VCO JO19-1 14:00 uur
 JVC Cuijk JO19-2 -  De Zwaluw JO19-1 15:00 uur
 ST Excellent/SVS/W. JO19-2 -  Juliana Mill JO19-2 14:30 uur
 Olympia '18 JO19-2 -  Volkel JO19-2 15:00 uur
 ST SDDL/Ravenstein JO19-1 -  Gemert JO19-3 15:00 uur
 VIOS '38 JO19-1 is vrij      

Zaterdag 11 mei 2019
|  wedstrijdronde 09  |
 Volkel JO19-2 -  Gassel JO19-1 13:00 uur
 Gemert JO19-3 -  Olympia '18 JO19-2 13:45 uur
 VIOS '38 JO19-1 -  JVC Cuijk JO19-2 15:00 uur
 VCO JO19-1 -  ST SDDL/Ravenstein JO19-1 15:00 uur
 De Zwaluw JO19-1 -  ST Excellent/SVS/W. JO19-2 14:30 uur
 Juliana Mill JO19-2 is vrij      

Zaterdag 18 mei 2019
|  wedstrijdronde 10  |
 Gassel JO19-1 -  Gemert JO19-3 14:00 uur
 ST Excellent/SVS/W. JO19-2 -  VIOS '38 JO19-1 14:30 uur
 Volkel JO19-2 -  De Zwaluw JO19-1 13:00 uur
 Olympia '18 JO19-2 -  VCO JO19-1 15:00 uur
 ST SDDL/Ravenstein JO19-1 -  Juliana Mill JO19-2 15:00 uur
 JVC Cuijk JO19-2 is vrij      

Zaterdag 25 mei 2019
|  wedstrijdronde 11  |
 Juliana Mill JO19-2 -  Gassel JO19-1 15:30 uur
 Gemert JO19-3 -  JVC Cuijk JO19-2 13:45 uur
 VIOS '38 JO19-1 -  ST SDDL/Ravenstein JO19-1 15:00 uur
 VCO JO19-1 -  Volkel JO19-2 15:00 uur
 De Zwaluw JO19-1 -  Olympia '18 JO19-2 14:30 uur
 ST Exc./SVS/Wes. JO19-2 vrij      

Zaterdag 01 juni 2019
|  inhaalprogramma  |
 JVC Cuijk JO19-2 -  ST Excellent/SVS/W. JO19-2 15:00 uur
 ST SDDL/Ravenstein JO19-1 -  Olympia '18 JO19-2 15:00 uur


Beker seizoen 2018-2019:

Er zijn geen wedstrijden meer te spelen.


Vriendschappelijk seizoen 2018-2019:

Er zijn nog geen wedstrijden bekend.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR30+1
Gassel JO19-1
Gassel JO15-1
Gassel JO12-1
Gassel JO10-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams