WEDSTRIJDEN

 | 

Programma

 | 

Gassel 4


Op deze pagina vindt u het wedstrijdprogramma van de klasse waarin Gassel 4 uitkomt. Wanneer een wedstrijdronde is afgewerkt, zal het programma hiervan worden overgeplaatst naar de uitslagenpagina van Gassel 4.



Competitie seizoen 2021-2022:

Zondag 24 oktober 2021
|  inhaalprogramma  |
 Gassel 4 -  DAW Schaijk 7 13:00 uur
 Volkel 7 -  EGS '20 7 09:30 uur
 UDI '19/CSU 13 -  Festilent 9 11:00 uur

Zondag 31 oktober 2021
|  wedstrijdronde 05  |
 EGS '20 7 -  Gassel 4 12:00 uur
 SV DWSH '18 5 -  HVCH 13 10:00 uur
 Volkel 7 -  SES 3 09:30 uur
 Festilent 9 -  FC Uden 6 12:00 uur
 DAW Schaijk 7 -  Nulandia 9 12:00 uur
 UDI '19/CSU 13 -  OKSV 2 11:00 uur

Zondag 07 november 2021
|  wedstrijdronde 06  |
 Gassel 4 -  Festilent 9 11:00 uur
 SES 3 -  SV DWSH '18 5 10:00 uur
 FC Uden 6 -  Volkel 7 10:00 uur
 Nulandia 9 -  UDI '19/CSU 13 11:30 uur
 OKSV 2 -  EGS '20 7 11:00 uur
 HVCH 13 -  DAW Schaijk 7 10:00 uur

Zondag 21 november 2021
|  wedstrijdronde 07  |
 Gassel 4 -  Nulandia 9 13:00 uur
 Festilent 9 -  SV DWSH '18 5 12:00 uur
 EGS '20 7 -  HVCH 13 12:00 uur
 OKSV 2 -  SES 3 11:00 uur
 DAW Schaijk 7 -  Volkel 7 12:00 uur
 UDI '19/CSU 13 -  FC Uden 6 11:00 uur

Zondag 28 november 2021
|  wedstrijdronde 08  |
 FC Uden 6 -  Gassel 4 10:00 uur
 SV DWSH '18 5 -  DAW Schaijk 7 10:00 uur
 SES 3 -  UDI '19/CSU 13 10:00 uur
 Volkel 7 -  Festilent 9 09:30 uur
 Nulandia 9 -  EGS '20 7 11:30 uur
 HVCH 13 -  OKSV 2 10:00 uur

Zondag 05 december 2021
|  wedstrijdronde 09  |
 Gassel 4 -  HVCH 13 11:00 uur
 EGS '20 7 -  SV DWSH '18 5 12:00 uur
 Festilent 9 -  Nulandia 9 12:00 uur
 DAW Schaijk 7 -  SES 3 12:00 uur
 UDI '19/CSU 13 -  Volkel 7 11:00 uur
 OKSV 2 -  FC Uden 6 11:00 uur

Zondag 12 december 2021
|  wedstrijdronde 10  |
 Volkel 7 -  Gassel 4 09:30 uur
 SV DWSH '18 5 -  UDI '19/CSU 13 10:00 uur
 SES 3 -  EGS '20 7 10:00 uur
 FC Uden 6 -  DAW Schaijk 7 10:00 uur
 Nulandia 9 -  OKSV 2 11:30 uur
 HVCH 13 -  Festilent 9 10:00 uur

Zondag 30 januari 2022
|  wedstrijdronde 11  |
 OKSV 2 -  Gassel 4 11:00 uur
 SV DWSH '18 5 -  Volkel 7 12:00 uur
 EGS '20 7 -  FC Uden 6 12:00 uur
 Festilent 9 -  SES 3 12:00 uur
 HVCH 13 -  Nulandia 9 10:00 uur
 DAW Schaijk 7 -  UDI '19/CSU 13 12:00 uur

Zondag 06 februari 2022
|  wedstrijdronde 12  |
 Gassel 4 -  SV DWSH '18 5 11:00 uur
 SES 3 -  Nulandia 9 10:00 uur
 Volkel 7 -  OKSV 2 09:30 uur
 FC Uden 6 -  HVCH 13 10:00 uur
 DAW Schaijk 7 -  Festilent 9 12:00 uur
 UDI '19/CSU 13 -  EGS '20 7 11:00 uur

Zondag 13 februari 2022
|  wedstrijdronde 13  |
 Nulandia 9 -  Gassel 4 09:30 uur
 SV DWSH '18 5 -  FC Uden 6 10:00 uur
 EGS '20 7 -  Volkel 7 14:00 uur
 Festilent 9 -  UDI '19/CSU 13 12:00 uur
 HVCH 13 -  SES 3 10:00 uur
 OKSV 2 -  DAW Schaijk 7 11:00 uur

Zondag 20 februari 2022
|  wedstrijdronde 14  |
 Gassel 4 -  EGS '20 7 11:00 uur
 DAW Schaijk 7 -  SV DWSH '18 5 12:00 uur
 SES 3 -  OKSV 2 10:00 uur
 Volkel 7 -  Nulandia 9 09:30 uur
 FC Uden 6 -  Festilent 9 10:00 uur
 UDI '19/CSU 13 -  HVCH 13 11:00 uur

Zondag 13 maart 2022
|  wedstrijdronde 15  |
 Festilent 9 -  Gassel 4 12:00 uur
 SV DWSH '18 5 -  SES 3 10:00 uur
 EGS '20 7 -  DAW Schaijk 7 12:00 uur
 Nulandia 9 -  FC Uden 6 11:30 uur
 HVCH 13 -  Volkel 7 10:00 uur
 OKSV 2 -  UDI '19/CSU 13 11:00 uur

Zondag 20 maart 2022
|  wedstrijdronde 16  |
 Gassel 4 -  OKSV 2 11:00 uur
 Volkel 7 -  SV DWSH '18 5 09:30 uur
 SES 3 -  Festilent 9 10:00 uur
 FC Uden 6 -  EGS '20 7 10:00 uur
 Nulandia 9 -  HVCH 13 11:30 uur
 UDI '19/CSU 13 -  DAW Schaijk 7 11:00 uur

Zondag 27 maart 2022
|  wedstrijdronde 17  |
 DAW Schaijk 7 -  Gassel 4 12:00 uur
 SV DWSH '18 5 -  OKSV 2 10:00 uur
 Volkel 7 -  FC Uden 6 09:30 uur
 EGS '20 7 -  Nulandia 9 12:00 uur
 Festilent 9 -  HVCH 13 12:00 uur
 UDI '19/CSU 13 -  SES 3 11:00 uur

Zondag 03 april 2022
|  wedstrijdronde 18  |
 Gassel 4 -  Volkel 7 11:00 uur
 Nulandia 9 -  SV DWSH '18 5 11:30 uur
 SES 3 -  DAW Schaijk 7 10:00 uur
 FC Uden 6 -  UDI '19/CSU 13 10:00 uur
 OKSV 2 -  Festilent 9 11:00 uur
 HVCH 13 -  EGS '20 7 10:00 uur

Zondag 10 april 2022
|  wedstrijdronde 19  |
 SES 3 -  Gassel 4 10:00 uur
 SV DWSH '18 5 -  EGS '20 7 10:00 uur
 Festilent 9 -  Volkel 7 12:00 uur
 OKSV 2 -  HVCH 13 11:00 uur
 DAW Schaijk 7 -  FC Uden 6 12:00 uur
 UDI '19/CSU 13 -  Nulandia 9 11:00 uur

Zondag 24 april 2022
|  wedstrijdronde 20  |
 Gassel 4 -  UDI '19/CSU 13 11:00 uur
 HVCH 13 -  SV DWSH '18 5 10:00 uur
 Volkel 7 -  DAW Schaijk 7 09:30 uur
 EGS '20 7 -  SES 3 13:00 uur
 FC Uden 6 -  OKSV 2 10:00 uur
 Nulandia 9 -  Festilent 9 11:30 uur

Zondag 15 mei 2022
|  wedstrijdronde 21  |
 Gassel 4 -  FC Uden 6 11:00 uur
 UDI '19/CSU 13 -  SV DWSH '18 5 11:00 uur
 SES 3 -  Volkel 7 10:00 uur
 Festilent 9 -  EGS '20 7 12:00 uur
 OKSV 2 -  Nulandia 9 11:00 uur
 DAW Schaijk 7 -  HVCH 13 12:00 uur

Zondag 22 mei 2022
|  wedstrijdronde 22  |
 HVCH 13 -  Gassel 4 10:00 uur
 SV DWSH '18 5 -  Festilent 9 10:00 uur
 Volkel 7 -  UDI '19/CSU 13 09:30 uur
 EGS '20 7 -  OKSV 2 12:00 uur
 FC Uden 6 -  SES 3 10:00 uur
 Nulandia 9 -  DAW Schaijk 7 11:30 uur


Beker seizoen 2021-2022:

Gassel 4 doet samen met Gassel 3 mee aan het bekertoernooi.
Zie voor het wedstrijdprogramma de programmapagina van Gassel 3.


Vriendschappelijk seizoen 2021-2022:

Er is nog geen wedstrijd bekend.


Gassel 1
Gassel 2
Gassel 3
Gassel 4
Gassel VR1
Gassel VR18+1
Gassel VR30+1
Gassel JO16-1
Gassel JO13-1
Gassel JO11-1
Gassel JO9-1
Gassel JO8-1
Gassel JO7-1
Alle teams